Після Нового року вартість гречки зметне вгору

В Україні з кожним новим днем в магазинах і супермаркетах ростуть цінники на популярних продуктах харчування. Українців раз у раз, що й попереджають про подорожчання хліба, м'яса, овочів і круп. На внутрішньому ринку очікується різке зростання цін на гречку. Після новорічних свят в середньому ціна зросте на 15-20%. Інформацією ділиться Тудей.

Вже наступного року на прилавках магазинів можна буде побачити гречану крупу з цінниками 65 гривень за один кілограм і вище. Аналітики відзначають, що в українських супермаркетах гречка вже почала дорожчати.

Зараз вартість гречки у великих торгових мережах вже досягла позначки 60 гривень і вище за кіло, незважаючи на те, що в Україні був відмінний урожай даної крупи.

Наприклад, в одному з супермаркетів України, в «Сільпо» найдешевша гречка обходиться українцям в 39 гривень, але не за кілограм, а лише за 800 грамів. А найдорожча гречка - 69,99 гривні. У мережі АТБ можна купити найдешевшу гречку за 45 гривень за один кілограм.

У мережі супермаркетів "Ашан" вартість гречаної каші стартує від 42 гривень і досягає 66 гривень за один кілограм. У мережі супермаркетів Novus гречку можна придбати за ціною 47 гривень, а максимальна ціна досягає 100 гривень за 900 грамів.

Популярні статті зараз

Кому 23 000, а кому всього 406 грн: в Україні підняв пенсії, кому пощастило на кругленькі суми

Готуйтесь до заторів на дорогах: Україну весь день буде засипати снігом

Штраф 1700 грн через погоду: кого та за що покарають

Перерахунок пенсій "заднім" числом: названо категорії кого торкнеться

Все новости

Варто нагадати, що українців попередили про подорожчання хліба і хлібобулочних виробів у зв'язку з нестачею борошна в Україні. Не виключено, що ціни можуть зрости на 10-20%.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що напередодні новорічних свят ціни на цитрусових різко підскочили вгору, у скільки обійдеться один кілограм мандарин.

Також повідомляв Новинар, що українцям продають ковбасу з" голками", які можуть завдати шкоди здоров'ю, де найкраще купувати даний продукт.

Ще писав Новинар, що громадянам розповіли які рослини не повинні з'являтися в будинку, щоб не накликати біду, краще прислухатися до порад фахівців.