Клієнти скандального банку зіткнулися з проблемою під час оформлення картки для "тисячі від Зеленського"

Скандальна фінансова установа ПриватБанк неодноразово "влипає" в неприємності та скандальні ситуації. І ось обіцяна можливість оформити віртуальну карту "е-Підтримка", для зарахування тисячі за вакцинацію від коронавірусної інфекції, виявилася практично неможливою. Клієнти пишуть скарги на обмежений функціонал в популярному додатку Приват24. Інформацією ділиться Мінфін.

Один з клієнтів фінансової установи написав скаргу в якій розповів про труднощі, з якими йому довелося зіткнутися при спробі оформлення в додатку Приват24 карту «е-Підтримка» на яку повинні зарахувати 100 гривень від Зеленського.

Згідно з інформацією, українцям не вдається відкрити дану карту без встановлення додатка. Якщо немає можливості його встановити, то доведеться звертатися в іншу фінансову установу.

У повідомленні йдеться, що ПриватБанк надає обмежені опції для своїх клієнтів, які з тих чи інших причин не змогли встановити мобільний додаток Приват24. Або ж навпаки, частиною сервісів можна скористатися в ПК версії, але в мобільному додатку їх просто немає.

Наприклад, ви маєте намір відкрити віртуальну карту "е-Підтримка", але без мобільного додатку у вас нічого не вийде. Таким чином, якщо ви не можете з яких-небудь причин встановити додаток, вам доведеться звернутися в інший банк, щоб відкрити дану карту.

Популярні статті зараз

Мінімальна пенсія 7800 грн: названі категорії, які отримають підвищені виплати з січня 2022

Перерахунок пенсій "заднім" числом: названо категорії кого торкнеться

Зарплата 135 000 грн: за що в Україні платять такі гроші

Надбавка на дітей пенсіонерам: кому можуть нарахувати додатковий стаж

Все новости

Співробітники ПриватБанку на скаргу відповіла, що потрібно оновити мобільний додаток Приват24 до останньої версії й тоді можна буде відкрити віртуальну карту.

Варто відзначити, що в додатку "Дія" при подачі заявки на отримання коштів користувачам слід здійснити наступні дії: "єПідтримка" - отримати допомогу - відкрити новий рахунок, вибравши ПриватБанк.

Нещодавно розповідав Новинар, де не можна зберігати свої заощадження, щоб не накликати бідність.

Також повідомляв Новинар, що українців попередили про нову схему шахраїв.

Ще писав Новинар, що стало відомо, кому потрібно дати гроші, щоб примножити свої кошти.