Українцям розповіли, хто має право на допомогу від держави, а кому в ній відмовлять

Отже, розраховувати на субсидію можуть ті сім'ї, які платять за комуналку більше 15% від свого сукупного доходу. А ось про те, чи варто розраховувати на допомогу від держави власникам декількох будинків або квартир, а також транспортних засобів йдеться в матеріалі, опублікованому на інформаційному порталі "На Пенсії".

Так от, щодо власників кількох транспортних засобів, то отримати допомогу від держави серед них можуть лише ті, у кого вартість на час придбання даного транспорту, а саме, мотоцикла, мопеда, не перевищувала чотирьох розмірів мінімальної заробітної плати, що встановлена була з 1 січня того року, з якого і призначалася субсидія.

Також право на отримання субсидії мають ті українці, які самостійно зібрали той чи інший транспортний засіб, або ж отримали його безкоштовно, а ще в тому випадку, коли придбали його на пільгових умовах, через спеціальні структурні підрозділи соцзахисту населення.

Ще на допомогу від держави можуть розраховувати й ті українці, які є власниками двох і більше житлових приміщень, однак при цьому їх життєві обставини такі, що вони все одно потребують даної допомоги, щодо оплати комуналки.

Розраховувати на допомогу можуть і ті українці, які потрапили у важкі життєві ситуації, а саме, житлові приміщення яких знаходяться на тимчасово окупованих територіях в сільській місцевості, а ще в тих випадках, коли дане житло належить дитині-сироті, або позбавленій батьківських прав, а також опіки, ну природно і тим українцям, які отримали дане житло на праві часткової або спільної власності.

Популярні статті зараз

"Настя, закінчуй": дружину Потапа Каменських розкритикували за занадто відвертий купальник, "Навіщо ти труси одягаєш, незрозуміло"

В Україні подорожчала доставка газу: хто може не платити за новими тарифами

Перерахунок пенсій "заднім" числом: названо категорії кого торкнеться

Дала волю почуттям: Тіна Кароль зняла гаряче відео з красенем-чоловіком - це не Дан Балан

Все новости

А ось тим громадянам, доходи яких вище, і які є власниками дорогих транспортних засобів, а також володіють декількома житловими приміщеннями – на допомогу від держави розраховувати не варто.

Нещодавно розповідав Новинар, де не можна зберігати свої заощадження, щоб не накликати бідність.

Також повідомляв Новинар, що українців попередили про нову схему шахраїв.

Ще писав Новинар, що стало відомо, кому потрібно дати гроші, щоб примножити свої кошти.