Українцям розповіли про подорожчання цибулі вже до новорічних свят

Вже незабаром в Україні стрімко зросте в ціні ще й цибуля. Тобто, вже до Нового року її вартість скласти може більше ніж 20 гривень за кіло, пише інформаційний портал "Обозреватель".

Отже, в середині грудня вартість цибулі зросла до 13 гривень за кіло, хоча ще в листопаді, в кінці місяця, він коштував по 10 гривень. Тому, виходить, що зросла на 3 гривні його вартість всього лише за пару тижнів. Крім того, мова зараз йде про його середню ціну. Що стосується ж цін на цибулю в супермаркетах, то там за нього просять від 15 гривень.

Щодо індексу споживчих цін на цибулю, то на сьогодні він становить 118,76%, а от якщо порівняти це з вартістю в попередньому місяці, то виходить, що зросли ціни на нього на 18,76%.

Проте вже станом на 19 грудня, вартість цибулі ще збільшилася. Тому на сьогодні в супермаркетах столиці можна побачити такі на нього ціни:

  • У супермаркеті "Сільпо" за кіло лука просять від 15,3 гривні, а це вже на 4,18 гривні більше, ніж це було в листопаді.
  • У "Меtro" вартість цибулі на сьогодні становить від 14 гривень за кілограм, а це на 1,5 гривні більше, ніж він коштував в кінці вульгарного Місяця.
  • У "Novus" за кіло лука просять від 15,49 гривні, а це в порівнянні з минулим місяцем більше на 4,5 гривні.
  • У супермаркетах АТБ кіло лука коштує вже 11,89 гривні, а це в порівнянні з кінцем минулого місяця більше на 1 гривню.

Відзначається, що психологічну позначку ціна на цибулю вже подолала у двох супермаркетах, склавши від 15 гривень за кіло і почала поступово зростати. Тому, такими темпами, вже до Нового року, якщо зростання цін не припиниться, то піднятися в ціні цибуля може вже до 20 гривень за кіло. Хоча є велика ймовірність, що саме так все і буде. Оскільки завжди перед новорічними святами ціни на всі продукти починають стрімко зростати вгору.

Популярні статті зараз

Третина до зарплати: підвищення виплат вчителям, кому розраховувати на добавку

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в прозорих колготах і крихітному декольте вигнула спинку в ліжку

Перерахунок пенсій "заднім" числом: названо категорії кого торкнеться

Стало відомо, що буде з невикористаною "тисячею за вакцинацію"

Все новости

Нещодавно розповідав Новинар, де не можна зберігати свої заощадження, щоб не накликати бідність.

Також повідомляв Новинар, що українців попередили про нову схему шахраїв.

Ще писав Новинар, що стало відомо, кому потрібно дати гроші, щоб примножити свої кошти.