Прем'єр-міністр України розповів громадянам про підвищення мінімальних і середніх пенсійних виплат

Як вже писали раніше, що перерахували мінімальну пенсію українцям за віком, які старше 65 років в перших числах грудня. Тобто, стосувалося це тих громадян, які не просто досягли більше ніж 65 років, а і які мають необхідний страховий стаж у повному розмірі. Відтепер становить розмір таких пенсійних виплат українцям вже 2 600 гривень, пише інформаційний портал "На Пенсії".

Що стосується розміру середньої пенсії в Україні, то склала вона вже в грудні близько 4 тисяч гривень. До речі, повідомив про це прем'єр-міністр Денис Шмигаль, коли виступав у Верховній Раді на "годині запитань до уряду".

Так от, за його словами, у сфері соцполітики, важливою складовою залишається підвищення пенсійних виплат українцям. Зазначається, що пенсійні виплати, цього року, різним категоріям громадян підвищували десять разів.

Тому мінімальна виплата українським пенсіонерам, які мають повний страховий стаж, в грудні склала вже 2 600 гривень. Підняли Цього місяця пенсіонерам і середні виплати, які відтепер вже становлять близько 4 тисяч гривень. І як підкреслив прем'єр-міністр Шмигаль, що це в нашій державі дуже важливий показник середніх пенсійних виплат.

Популярні статті зараз

Кому 23 000, а кому всього 406 грн: в Україні підняв пенсії, кому пощастило на кругленькі суми

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в ліжку показала колготи за ціною турпутівки, "як порвуться не викидай - цибулю складеш"

Навіть одягнутися забула: Настя Каменських показала наскільки її замучив Потап

Разом відсвяткували 2022 рік? У мережі з'явилися ніжні ролики Тіни Кароль і Дан Балана

Все новости

Нещодавно інформаційний портал "Новинар" розповідав, де не можна зберігати свої заощадження, щоб не накликати бідність.

Також інформаційний портал "Новинар" повідомляв, що українців попередили про нову схему шахраїв.

А ще інформаційний портал "Новинар" писав, А том що стало відомо, кому потрібно дати гроші, щоб примножити свої кошти.