На які виплати українці зможуть розраховувати після введення накопичувальної пенсійної системи

В Україні планує найближчими роками запровадити накопичувальну пенсійну систему. За попередньою інформацією, в такому випадку держава буде виплачувати пенсії не менше 40% від розміру заробітної плати. Інформацією ділиться портал На пенсії.

Виходячи зі слів міністра соціальної політики, солідарна пенсійна система полягає в тому, що всі працюючі платять за те, щоб пенсіонери зараз отримували свої пенсійні виплати. В Україні на сьогодні їх налічується близько 11 мільйонів.

Згідно з пенсійною реформою, ці громадяни похилого віку не братимуть участі в новій накопичувальній пенсійній системі. Держава зараз виплачує їм пенсії та з кожним разом збільшує їх розмір. Лідер країни має намір збільшувати пенсії відповідно до віку.

Міністр соціальної політики зазначила, що ці пенсії та далі будуть виплачуватися, навіть після введення накопичувальної системи. Якщо в Міністерстві соціальної політики говорять про те, що працюватимуть дві пенсійні системи, паралельно одна одній, то це вже є певною гарантією.

Це затверджено в 102 Конвенції Міжнародної організації праці, яку Україна ратифікувала. Там є нестандартне мінімальне забезпечення яке становить 40% від зарплати. Менша держава не має права платити.

Популярні статті зараз

Готуйтесь до заторів на дорогах: Україну весь день буде засипати снігом

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в ліжку показала колготи за ціною турпутівки, "як порвуться не викидай - цибулю складеш"

Девальвація гривні все ближче: курс долара з кожним днем йде вгору, прогноз експертів

Навіть одягнутися забула: Настя Каменських показала наскільки її замучив Потап

Все новости

Варто нагадати що з 1 січня наступного року ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС, які мають першу групу інвалідності буде нарахована пенсія в розмірі 14 600 гривень. Ліквідатори з другою групою інвалідності, отримуватимуть 9 500 гривень, а пенсіонери з третиною групою інвалідності зможуть розраховувати на 7 000 гривень.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українцям повідомили, яку заробітну плату потрібно отримувати, щоб потім отримувати максимальну пенсію.

Також повідомляв Новинар, що з наступного змінюватися правила продажу лікарських препаратів.

Ще писав Новинар, що українцям розповіли скільки днів і коли вони відпочиватимуть у січні.