Українцям розповіли, через що ті можуть втратити свої пенсійні виплати

Як стало відомо, що позбавити в Україні пенсійних виплат можуть певний ряд громадян. Більш того, також це стосується і тих українців, які вчасно не повідомили у ПФУ про те, що вийшли знову на роботу, саме їх і можуть позбавити переплати, пише інформаційний портал "На Пенсії".

Отже, важливо відзначити, що коли пенсіонери працюють, то це, відповідно, впливає на їх право щодо доплати, а також на надбавки ну і само собою підвищення виплат. Тому виходить, що якщо громадянин пенсійного віку повторно працевлаштувався, то йому не передбачено проведення перерахунку зі збільшенням розміру прожиткового мінімуму.

Ще зазначається, що тим українцям, які вже вийшли на заслужений відпочинок, однак при цьому мають, як то кажуть на утриманні, неповнолітніх дітей, тобто яким ще немає 18 років – таким категоріям осіб встановлюється в розмірі 150 гривень надбавка. Однак, дана надбавка буде скасована, як тільки громадянин пенсійного віку влаштується на роботу.

Також важливо підкреслити й те, що якщо пенсіонер вийшов на заслужений відпочинок за вислугою років, а потім знову вирішив повернутися на своє колишнє місце роботи за фахом, то в такому випадки йому буде припинена виплата пенсії.

Також у разі повторного працевлаштування пенсіонера або ж за умови призначення перерахунку пенсійних виплат, його повідомляють про те, що він протягом 10 днів повинен обов'язково Подати про це дані в спеціальні органи, а саме у ПФУ. Більш того, навіть якщо сам громадянин не повідомить про це ПФУ, то все одно дана інформація буде відома цьому органу.

Популярні статті зараз

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в ліжку показала колготи за ціною турпутівки, "як порвуться не викидай - цибулю складеш"

Штраф 1700 грн через погоду: кого та за що покарають

По 100 000 в одні руки: українцям роздаватимуть гроші, хто отримає та з якою умовою

Зарплата 135 000 грн: за що в Україні платять такі гроші

Все новости

Тому, всі переплати, отримані пенсіонером, будуть повернуті їм в добровільному порядку, в іншому випадку стягуватися вони будуть вже на підставі рішення суду або територіальних органів.

Нещодавно розповідав Новинар про свята, прикмети, заборони та іменини 20 грудня поточного року.

Також повідомляв Новинар, скільки відпочиватимуть українці в січні.

Ще писав Новинар, що з 24 грудня подорожчають тарифні плани.