Аналітики розповіли, що може бути з курсом долара вже у 2022 році

На думку експертів американська валюта вже у 2022 році в Україні може злетіти до 40 гривень за Долар, а то і вище. Відзначається, що скласти, при самому несприятливому сценарії курс іноземної валюти може до 80 гривень за долар. Крім того, залежати ще багато чого буде і від монетарної політики НБУ, геополітики, а від також розвитку епідеміологічної ситуації, пише інформаційний портал "Сегодня".

Отже, дав такий прогноз щодо курсу іноземної валюти на наступний рік, аналітик Олександр Болтян. Так ось, на його думку, протягом перших двох місяців в новому році Долар може вирости до меж в 28 і 28,5 гривень. Більш того, таке зростання не призведе до обвалу гривні, та й до того ж він передбачуваний. Але може бути й інший сценарії, більш жорсткий на думку експерта, а саме зростання курсу американської валюти до 40 і більше гривень за долар.

Також експерт вважає, що в долі національної валюти, ключову роль можуть зіграти, нашою країною, імпортні закупівлі енергоресурсів. До того ж багато залежить ще й від того, як у цьому випадку поведуть себе продавці, а саме, яку для України ціну заламають.

Так от, експерт радить українцям почекати з кредитами, щоб ті не навішували додаткових боргів на себе. До того ж він підкреслює, що потрібно бути готовими й до великої інфляції, більш того, через подібний сценарій Україна вже проходила у 2014 і 2015 роках, тому і на сьогодні це теж може повторитися.

А ось аналітик Андрій Гойлов вважає, що на даний момент позиції гривні досить-таки міцні, тому істотного зростання іноземної валюти чекати не варто поки. А ось зберігати гроші він рекомендує в Євро або в доларах, а гривню при цьому залишати лише для щоденних поточних витрат.

Популярні статті зараз

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в прозорих колготах і крихітному декольте вигнула спинку в ліжку

Снігу намете по коліна: морози змінять люті хуртовини, прогноз погоди на 15 Січня

Зарплата 135 000 грн: за що в Україні платять такі гроші

Подвійний стаж до пенсії: названі щасливчики, яким стаж збільшать у два рази

Все новости

Нещодавно розповідав Новинар про свята, прикмети, заборони та іменини 20 грудня поточного року.

Також повідомляв Новинар, скільки відпочиватимуть українці в січні.

Ще писав Новинар, що з 24 грудня подорожчають тарифні плани.