Якими вигідними акціями зацікавлюють своїх абонентів найбільші мобільні оператори України

Найбільші мобільні оператори України, Lifecell, Київстар, і Vodafone на передодні Нового року порадували українців новими акціями та пропозиціями. Звичайно, від такої "шари" абонентам просто гріх відмовлятися, а вже тим більше не скористатися нею, адже оператори завжди пропонують їм тільки найвигідніші умови. Про це йдеться на сайтах даних мобільних операторів.

Отже, наприклад, мобільний оператор Vodafone запропонував своїм користувачам акцію під назвою "З Vodafone всі свої". Якщо коротко про цю послугу, то підключивши її, абоненти зможуть дзвонити безкоштовно на будь-які інші оператори України та не діливши при цьому "своїх" на "чужих". Стосується цей безліміт і месенджерів. Відзначається, що підключити дану акцію від Vodafone можна до 31 січня 2022 року, і лише тоді безліміт на дзвінки та месенджери будуть діяти по 28 Лютого 2022 року.

Тепер щодо вигідної пропозиції від мобільного оператора "Київстар", то тут своїм клієнтам він представив оновлення пропозицій у лінійці тарифних планів" Домашній Інтернет", "Всі разом", а ще"Київстар ТВ". Відзначається, що послугою "Домашній Інтернет" від цього мобільного оператора, користується близько 1 мільйона і 200 тисяч абонентів. Послугою "Всі разом" користується близько 900 тисяч клієнтів оператора. Крім того, унікальність цієї послуги в тому, що вона об'єднує в собі не тільки мобільний зв'язок, телебачення, а й Домашній Інтернет. А оплата за все це разом становить на 50% менше, ніж якщо платити за всі послуги окремо. Важливо підкреслити, що запропонують своїм абонентам нові умови за вищепереліченими тарифними планами вже з 1 січня. Також буде додатковий обсяг послуг у більшості нових пропозицій. Детально користувачі зможуть дізнатися про все в розділі "Архів тарифів", а ще із смс-повідомлень, які прийдуть їм за тиждень до змін.

А ось мобільний оператор Lifecell запропонував своїм абонентам послугу під назвою "Смарт Лайф Феномен". У неї входять 20 гігабайтів Інтернету, безкоштовна роздача його через прилади, 750 хвилин на Lifecell і всі мобільні оператори України. Крім того, є спеціальна ціна для тих клієнтів оператора, які не просто зареєстровані, а й персоніфіковані, також для тих, які при цьому скористалися перенесенням номера. Діє тарифний план до 29 березня 2022 року. Його вартість на місяць для користувачів Lifecell становитиме від 100 за 365 днів.

Популярні статті зараз

В Україні подорожчала доставка газу: хто може не платити за новими тарифами

Вже торкнулося мільйонів: фахівці назвали дату нової хвилі епідемії коронавірусу в Україні

Штраф 1700 грн через погоду: кого та за що покарають

Зарплата 135 000 грн: за що в Україні платять такі гроші

Все новости

Нещодавно розповідав Новинар про свята, прикмети, заборони та іменини 20 грудня поточного року.

Також повідомляв Новинар, скільки відпочиватимуть українці в січні.

Ще писав Новинар, що з 24 грудня подорожчають тарифні плани.