Пенсійні виплати наступного року підвищать у 12 етапів

У Міністерстві соціальної політики склали календар перерахунку пенсійних виплат на наступний рік. Він складається з 12 етапів адресного підвищення пенсій різним категоріям громадян похилого віку, що знаходяться на заслуженому відпочинку. Інформацією ділиться РБК-Україна.

Міністр соціальної політики стверджує, що в січні на перерахунок пенсійних виплат можуть розраховувати ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, які мають інвалідність. Також підвищення поширюється і на громадян 65-літнього віку у зв'язку з підвищенням мінімальної заробітної плати.

Також будуть збільшені й пенсії жінкам, які народилися в 1962 році. Наступного року їм нараховуватимуть пенсійні виплати, згідно з їхнім пенсійним віком, проте вони можуть бути меншими, ніж минулого року. Тому було прийнято рішення ввести підвищувальний коефіцієнт 9%.

Наступне підвищення буде пов'язане з індексацією пенсій з першого березня. У жовтні розширяться доплати до пенсії громадянам похилого віку, які переступили віковий рубіж в 70-75 років. Мінімальна пенсія для громадян, які за плечима мають необхідний страховий стаж, наступного року становитиме 3 000 гривень.

У Державному бюджеті передбачено і підвищення прожиткового мінімуму особам, які втратили працездатність, на 8,2%. Розмір мінімальної пенсії з першого січня скласти 1 934 гривень, з першого липня — 2027 гривень, а з першого грудня — 2093 гривні.

Популярні статті зараз

Додадуть грошей за кожні 6 місяців роботи: як і на скільки Пенсійний фонд підвищуватиме пенсії українцям

"Ну все, тепер мій хлопець з кільцем поїде до вас": Леся Нікітюк обтягнулася тоненьким купальником і показала величезну приманку для хлопців

Морози почнуть відступати: Синоптики розповіли, якою буде погода в Україні 20 січня

Добре відпочила: курортний роман "холостячки" Злати Огневич переріс у стосунки

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українські пенсіонери також можуть розраховувати на" економічний паспорт", названа Категорія щасливчиків.

Також повідомляв Новинар, що прем'єр-міністр розповів українським пенсіонерам про підвищення мінімальних і середніх пенсійних виплат.

Ще писав Новинар, що українцям повідомили, хто з громадян може розраховувати на допомогу від держави на оплату комунальних послуг, а кому відмовлять у субсидії.