Які речі не можна купувати на секонд-хендах

Багато людей частенько набувають собі "обновки" в секонд-хендах навіть не замислюючись про те, які наслідки можуть бути від цих речей. Для багатьох така покупка - це просто спосіб заощадити гроші, адже там можна легко знайти брендову річ за сущі копійки. Однак серед таких речей, є ті, які не те щоб просто не варто купувати, а взагалі не рекомендується, пише інформаційний портал ukr.media.

Крім того, важливо ще відзначити й те, що в такому одязі зберігається вся негативна енергетика її колишнього власника, яку людина, що купить її, бере на себе. Так ось, є речі, які притягують неприємності, тому їх ні в якому разі не можна купувати на секонд-хендах, серед них такі:

Дзеркало. Цей предмет вбирає в себе весь негатив, тому новий власник, який придбав його, може помітити безліч неприємностей, що з'явилися в його житті разом з ним. Також дзеркала вважаються порталами в потойбічний світ, а це означає, що з ними взагалі потрібно бути дуже обережними. Тому приносити в будинок не можна як чужі, так і розбиті дзеркала.

Години. Ця річ, подібна Дзеркалу, також зберігає в собі весь негатив від попереднього господаря. Саме тому і заборонено носити чужі Годинники, щоб не сплутати свою долю з чужою.

Коштовність. Ці речі, хоч і красиві та притягують до себе погляд і бажання їх придбати, проте варто пам'ятати, що вони також принесуть вам в будинок і багато неприємностей. Вони зберігають в собі не тільки негатив, але і багато чого іншого, тому принести новому власнику можуть тільки біди.

Популярні статті зараз

Готуйтесь до заторів на дорогах: Україну весь день буде засипати снігом

Сотні закритих відділень: ПриватБанк, Ощадбанк і не тільки, що відбувається з банківською системою

По 100 000 в одні руки: українцям роздаватимуть гроші, хто отримає та з якою умовою

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в прозорих колготах і крихітному декольте вигнула спинку в ліжку

Все новости

Лялька. Не можна купувати такі речі в секонд-хендах, оскільки вони притягують в будинок безліч негативу. Крім того, над ними могли відбуватися будь-які ритуали, а це вже поганий знак.

Незатишний одяг. Якщо ви міряєте річ і вона спочатку сидить на вас не дуже, або десь щось заважає, то попри те, як сильно вона вам подобається, купувати її ні в якому разі не можна. Більш того, саме такий одяг і буде притягувати до вас негатив. А ось інші куплені речі в таких місцях, потрібно обов'язково випрати та прополоскати в солоній воді, щоб прибрати з них негатив.

Пуховики та пальто. Такі речі накопичують в собі не тільки погану енергетику, але і безліч бактерій, оскільки ідеально випрати їх після шкарпетки чужою людиною неможливо. Більш того, вони вже можуть бути не такими теплими, а значить і марними.

Спортивний одяг. Потрапляють такі речі на прилавки вже після активного використання, тому можуть бути не тільки в жахливому вигляді, але і збирати в собі негатив.

Кепки, капелюшки та шапки. Купівля таких речей може принести людині багато неприємностей і не тільки пов'язаних з негативом, але і різними хворобами.

Спідня білизна. Такі речі точно купувати не можна, адже це не просто не гігієнічно, але і ви не можете знати, яка людина його носив до вас і що з ним взагалі відбувалося.

Шкарпетки. Такі речі подібні спідній білизні. Тому купувати їх теж не рекомендується.

Шолом. Щоб придбати хороший і якісний шолом, який послужить вам захистом, то за ним вже точно потрібно йти не в секонд-хенд. Більш того, в таких магазинах ви не просто не знайдете хорошу і якісну річ, але ще і можете купити те, що потім принесе вам нещастя. Адже ви не можете знати, що сталося з людиною, яка до вас його носив.

Вовняні речі. Після спеціальної обробки, такі речі втрачають повністю свій зовнішній вигляд, адже за ними потрібен спеціальний догляд. Плюс до всього вони накопичують в собі багато негативу від колишнього господаря.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українські пенсіонери також можуть розраховувати на" економічний паспорт", названа Категорія щасливчиків.

Також повідомляв Новинар, що прем'єр-міністр розповів українським пенсіонерам про підвищення мінімальних і середніх пенсійних виплат.

Ще писав Новинар, що українцям повідомили, хто з громадян може розраховувати на допомогу від держави на оплату комунальних послуг, а кому відмовлять у субсидії.