Безліч сімей в Київській області залишилися без тепла в люті морози

Як стало відомо, що безліч сімей перші морози та сніг зустріли у своїх будинках в Київській області в селі Щасливе без опалення. Постачальник тепла на 21 грудня так і не затвердив тарифи в органах місцевої влади. Відзначається, що включити людям опалення все ж обіцяють, однак якщо при цьому значно підвищаться тарифи на нього, то за кожен Гкал людям доведеться платити по 2,6 тисячі гривень. Якщо порівняти ці цифри з тими, скільки за тепло платять в Києві, то якраз в столиці виходить дешевше, адже за Гкал жителі платять там лише 1,6 тисячі грн, пише інформаційний портал "Обозреватель".

Крім того, така ж ситуація відбувалася і в інших областях України. Якщо взяти, наприклад, то ось в листопаді без опалення залишилося близько 600 квартир в одному ЖК. Мешканці скаржилися, що у них мерзнуть діти, і вони просто змушені включати електрообігрівачі, дуйчики та каміни, через що рахунки за комуналку прийдуть їм взагалі "космічні". Однак і це їм не допомагає, оскільки в будинках все одно холодно. Крім того, в будинках є пенсіонери отримують субсидію, так ось через такого обігріву, допомога від держави, просто не покриє тих сум в платіжках. Жителі села Щасливе підкреслюють і те, що субсидія пенсіонерів ще й необхідна кількість електроенергії не покриє при цьому.

Обіцяли включити їм опалення ще 21 грудня, і то без гарантії, а їхні будинки, поки представники влади, а також керуючих компаній шукали винних, весь цей час за ніч "замерзали".

Як заявив представник ОСББ, що полягає проблема в тому, що не змогли домовитися в "Сітістейтсервіс" про те, щоб у компанії "Нафтогаз" купувати паливо за ціною за куб в 7 гривень. А ось ринкова вартість газу сягає вже 45 гривень за кубометр. Тому, щоб не збанкрутувати за кілька тижнів "Сітістейтсервіс", вони просто не можуть купувати газ за такою ціною.

Популярні статті зараз

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в ліжку показала колготи за ціною турпутівки, "як порвуться не викидай - цибулю складеш"

Тримайте голову в теплі: велике свято 17 січня, народні прикмети

Зарплата 135 000 грн: за що в Україні платять такі гроші

Навіть одягнутися забула: Настя Каменських показала наскільки її замучив Потап

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українські пенсіонери також можуть розраховувати на" економічний паспорт", названа Категорія щасливчиків.

Також повідомляв Новинар, що прем'єр-міністр розповів українським пенсіонерам про підвищення мінімальних і середніх пенсійних виплат.

Ще писав Новинар, що українцям повідомили, хто з громадян може розраховувати на допомогу від держави на оплату комунальних послуг, а кому відмовлять у субсидії.