Стало відомо, як і коли українці зможуть отримати тисячу за вакцинацію

В Україні стартувала програма глави нашої держави Володимира Зеленського щодо нарахування вакцинованим громадянам 1 000 гривень. На даний момент гроші можна отримати лише на віртуальну карту, проте незабаром їх почнуть видавати й готівкою, про що розповів заступник Голови ВП Ростислав Шурма в рамках проведення брифінгу.

Зокрема, українці вже скоро зможуть отримати "живі" гроші в Ощадбанку, ПриватБанку та інших фінансових установах, які беруть участь у програмі "єПідтримка". У той же час робота над механізмом виплати "карантинної тисячі" поки ще тільки ведуться, через що не зовсім зрозуміло, як громадяни їх отримають.

Незважаючи на це, вже у квітні наступного року планується запустити повноцінний механізм з виплати готівки. Однак заступник голови офісу президента заявив, що отримати готівку вдасться лише деяким групам українців. До них відносяться пенсіонери, а також ті громадяни, які не мають можливість скористатися додатком "Дія" і згенерувати covid-сертифікат.

Ті українці, які пройшли повний курс вакцинації від коронавірусу, зможуть отримати тисячу гривень в Альфа-Банку, ПриватБанку, monobank, Ощадбанку та інших фінансових установ, які беруть участь у програмі "єПідтримка". Наприклад, в monobank заявили, що планують випустити спеціальну пластикову карту, на яку будуть переводитися кошти за вакцинацію, причому цю ініціативу можуть підтримати й інші банківські установи.

Популярні статті зараз

Чоловіки обімліли: Тіна Кароль приспустила декольте - зовсім про білизну забула

По 100 000 в одні руки: українцям роздаватимуть гроші, хто отримає та з якою умовою

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в прозорих колготах і крихітному декольте вигнула спинку в ліжку

Навіть одягнутися забула: Настя Каменських показала наскільки її замучив Потап

Все новости

Нещодавно розповідав Новинар, що прем'єр-міністр повідомив про підвищення мінімальної та середньої пенсії.

Також повідомляв Новинар, що українцям розповіли в якому випадку вони можуть позбутися пенсійних виплат.

Ще писав Новинар, що громадянам розповіли хто може розраховувати на субсидію, а кому в ній відмовлять.