Стало відомо, хто з пенсіонерів отримає надбавки у 2022 році

В Україні заплановано кілька підвищень пенсійних виплат на наступний рік. При цьому вони торкнуться навіть самих вікових пенсіонерів, про що йдеться на офіційному сайті Міністерства соціальної політики.

У відомстві розповіли, що 1 березня 2022 року індексація торкнеться і щомісячної доплати в 500 гривень, яку з минулого року виплачують громадянам старше 80 років, а таких в Україні 1,4 мільйона осіб. 1 березня виплати громадянам у віці від 75 до 80 років будуть підвищені на коефіцієнт інфляції – в даний час по 400 гривень доплачують 1 мільйону пенсіонерів.

Крім того, 1 жовтня наступного року надбавку у 300 гривень встановлять для громадян віком від 70 до 75 років, яких у нашій державі налічується 1,7 мільйона осіб. Таким чином, вже до осені наступного року розмір мінімальної пенсії для самих вікових пенсіонерів складе:

Популярні статті зараз

"Настя, закінчуй": дружину Потапа Каменських розкритикували за занадто відвертий купальник, "Навіщо ти труси одягаєш, незрозуміло"

Штраф 340 грн тільки початок: українцям готують нове покарання, за що доведеться платити

Зарплата 135 000 грн: за що в Україні платять такі гроші

Майже оголена: холостячка Злата Огневич без білизни показала гарячі фото

Все новости
  • У 70 років за умови наявності повного стажу (30 років – для жінок і 35 років – для чоловіків) – як мінімум 3 000 гривень.
  • У 70 років за умови 25 років стажу для чоловіків і 20 років – для жінок мінімальна виплата складе 2 500 гривень.

Починаючи з 1 жовтня 2022 року після підвищення мінімальної заробітної плати до 6 700 гривень збільшиться і мінімальна пенсійна виплата за віком за умови наявності стажу – до 2 680 грн.

Нещодавно розповідав Новинар, що прем'єр-міністр повідомив про підвищення мінімальної та середньої пенсії.

Також повідомляв Новинар, що українцям розповіли в якому випадку вони можуть позбутися пенсійних виплат.

Ще писав Новинар, що громадянам розповіли хто може розраховувати на субсидію, а кому в ній відмовлять.