Українцям розповіли, скільки вони заплатять за ЖКП з приходом 2022 року

Новий рік принесе не тільки відчуття свята всім українцям, а й піднесе "сюрприз" у вигляді нових цифр у платіжках за комуналку, а саме, за доставку послуг. Про це розповідають Вести юа.

Згідно з інформацією, українцям вже зараз варто приготуватися, що з першого січня наступного року тарифи на комунальні послуги зростуть на 6%. Річ у тім, що вартість опалення та блакитного палива взаємопов'язані. Варто зазначити, що ціна залежить від області та постачальника, тому в кожному регіони будуть встановлені свої тарифи.

Підвищення тарифів пов'язане з підвищенням прожиткового мінімуму та розміру мінімальної заробітної плати. Таким чином, комунальним підприємствам доведеться підняти ціни на свої послуги, через те, що теж повинні платити більше своїм працівникам.

Зазначається, що з грудня для однієї квартири в будинку з будинковим лічильником абонентна плата становитиме 30,95 гривні на місяць. Без будинкового лічильника - 21,63 грн. За гарячу воду відповідно - 33,78 грн з квартири в будинку з будинковим лічильником і 16,35 грн без нього.

Експерти розповіли, що згідно з усіма підрахунками, у 2022 році українцям варто приготуватися, що ціни на опалення зростуть на 16%. Але поки не вирішено питання з платою за транспортування блакитного палива, яку газівники планують підняти вже в січні.

Популярні статті зараз

Штраф 340 грн тільки початок: українцям готують нове покарання, за що доведеться платити

Тримайте голову в теплі: велике свято 17 січня, народні прикмети

Зарплата 135 000 грн: за що в Україні платять такі гроші

Навіть одягнутися забула: Настя Каменських показала наскільки її замучив Потап

Все новости

У водоканалі також попереджають про можливе зростання цін на послуги близько 28%, в результаті підвищення тарифів на електроенергію.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в сильні морози жителі Київської області залишилися без тепла, що ж стало причиною.

Також повідомляв Новинар, що компанія "Нафтогаз" перестане штучно стримувати тарифи на блакитне паливо і тоді ціна може досягти 45 гривень за один кубічний метр.

Ще писав Новинар, що фінансові аналітики поділилися своїми прогнозами щодо курсу американської валюти в наступному році.