Українцям розповіли, як самостійно повернути частину сплачених податків

Податки називають головним болем простих українців і рушійною силою економіки країни. Із зарплат працівників утримується постійно чимала сума грошей, тобто, якщо, наприклад, співробітник від роботодавця отримує заробітну плату розмір якої становить 20 тисяч гривень, то в такому випадки, на руки людина отримає лише 16 тисяч гривень, оскільки решта, а точніше 3 900 гривень і буде йти на сплату військового збору та ПДФО, пише інформаційний портал finance.

Отже, тепер про те, хто все-таки може претендувати на податкову знижку, а так само про те, як повернути ці кошти, що були сплачені за податки. Так ось, на знижку претендувати можуть такі категорії громадян:

  • Громадяни України та резиденти.
  • Також ті українці, які мають реєстраційний номер картки платника податків.
  • Українці, які отримують заробітну плату офіційно.
  • А ще ті громадяни, чиї витрати належать до списку, що можна частково повернути сплачений податок.

А ось що стосується приватних підприємців і ФОПів, то вони не можуть повернути собі частину сплаченого податку, а також не можуть скористатися податковою знижкою. Також не вийде це й у тих громадян, які не офіційно працюють.

Отже, щодо того, як повернути частину сплаченого податку, то для цього українцям знадобиться наявність електронного цифрового підпису, який можна отримати через сервіси "Дія" і "Приват24". Також необхідна наявність в паперовому вигляді всіх документів, але є мінуси в тому, що це займе більше часу, оскільки доведеться чекати в черзі.

Популярні статті зараз

Тримайте голову в теплі: велике свято 17 січня, народні прикмети

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в прозорих колготах і крихітному декольте вигнула спинку в ліжку

Снігу намете по коліна: морози змінять люті хуртовини, прогноз погоди на 15 Січня

Подвійний стаж до пенсії: названі щасливчики, яким стаж збільшать у два рази

Все новости

Основним кроком при отриманні знижки, є заповнення декларації про доходи. Так само все це можна зробити й в онлайн-режимі. Для цього вам знадобиться увійти у свій Особистий кабінет за посиланням за допомогою сформованого електронного підпису. Потім вже подати запит на отримання інформації про ваші доходи, а для цього потрібно буде перейти у вкладку "заяви, запити для отримання інформації". Оформити заяву, після чого вже очікувати отримання документації у вкладці "Вхідні, вихідні документи". Далі потрібно підготувати скан-копії всієї документації.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав про свята, прикмети, заборони та іменини 24 грудня, що категорично заборонено робити в цей день.

Також повідомляв Новинар, які свята, прикмети та заборони пов'язані з днем 26 грудня і що не варто робити в це день.

Ще писав Новинар, що українцям розповіли про велике свято 25 грудня, що заборонено робити в цей день, а що навпаки обов'язково, потрібно зробити в цей день.