Оператор ГТС попередив президента та уряд про брак газу

В Україні було чимало розмов про те, що в поточний опалювальний сезон громадяни країни можуть зіткнутися з нестачею палива. Тепер же вони знайшли більш чітке значення-Оператор ГТС повідомив главі держави та уряду про серйозні проблеми на ринку газу, про що розповів політичний діяч Олексій Кучеренко на своїй сторінці в Facebook.

Він зазначив, що Оператор ГТС нарешті "набрався мужності" і повідомив як президента України Володимира Зеленського, так і членів Кабміну про серйозні проблеми на ринку "блакитного палива". Перш за все, був підтверджений газовий дисбаланс в 1,5 мільярда кубометрів на період з січня по березень наступного року, а також наслідки цього.

Крім того, Оператор заявив, що він штучно стає боржником через механізми ВСО, в результаті чого це ляже в підставу для звинувачення з боку "Газпрому" в нездатності здійснювати транзит. На думку Олексія Кучеренка, дане повідомлення мало прозвучати кілька місяців тому, але Оператор, як він висловився, "підлаштовувався" під кураторів.

Також в опублікованому документі йдеться, що до теперішнього моменту "Нафтогаз" не уклала жодних договорів з операторами ГРМ, що є порушенням законодавства. Це говорить про пряме порушення постанови уряду і протокольне доручення РНБО. У документі йдеться і про заборону використання "блакитного палива", придбаного для потреб ВТВ, а також серйозний дисбаланс в його постачанні українським сім'ям.

Популярні статті зараз

Снігові хуртовини огорнуть частину країни: в яких областях чекати погіршення погоди

В Україні хочуть заборонити наймати на роботу ФОПів: податкова назвала причину

Навіть одягнутися забула: Настя Каменських показала наскільки її замучив Потап

Подвійний стаж до пенсії: названі щасливчики, яким стаж збільшать у два рази

Все новости

Нещодавно Новинар розповідав про свята, прикмети та заборони 27 грудня поточного року.

Також повідомляв Новинар, що заборонено робити на католицьке Різдво.

Ще писав Новинар, що мобільні оператори запропонували свої абонентам вигідні акції.