Працюючим пенсіонерам розповіли, коли та на скільки зростуть їх виплати у 2022 році

На наступний рік в Україні заплановані цілих 12 перерахунків виплат пенсіонерів. Серед них і доплата тим громадянам, які вирішили продовжити працювати, інформує "На Пенсії".

Зокрема, у квітні наступаючого року працюючі пенсіонери можуть розраховувати на доплату до виплат. Її розмір встановлюється для кожного громадянина індивідуально, враховуючи розмір офіційної зарплати та накопичений страховий стаж.

Варто зазначити, що перерахунок пенсійних виплат для даної категорії громадян буде здійснено в автоматичному режимі, тому звертатися до Пенсійного фонду немає необхідності. Для визначення нового розміру виплат, середню зарплату множать на індивідуальний коефіцієнт заробітку і страховий стаж.

Якщо працюючих пенсіонерів порадують підвищенням виплат у квітні наступного року, то вже в січні надбавки чекають громадян з інвалідністю через катастрофу на ЧАЕС. В цілому підвищення торкнеться 39 тисяч громадян, при цьому на розмір виплати буде безпосередньо впливати група інвалідності – I – 14,6 тисяч гривень, II – 9,5 тис., III – 7 тис. крім того, підвищення пенсій в січні торкнеться і сімей військових, які втратили годувальника в зоні АТО/ООС – її мінімальний розмір стане 7 800 гривень.

Популярні статті зараз

Мінімальна пенсія 7800 грн: названі категорії, які отримають підвищені виплати з січня 2022

Перерахунок пенсій "заднім" числом: названо категорії кого торкнеться

Зарплата 135 000 грн: за що в Україні платять такі гроші

Надбавка на дітей пенсіонерам: кому можуть нарахувати додатковий стаж

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що деяка категорія українських пенсіонерів може розраховувати на"економічний паспорт".

Також повідомляв Новинар, що в Україні мають намір скасувати касові апарати, до чого це призведе.

Ще писав Новинар, що українським водіям розповіли за які порушення правил дорожнього руху можна отримати штраф у розмірі 680 гривень.