Експерти поділилися прогнозом, як і коли змінитися курс американської валюти

В поточному році курс американської валюти демонстрував рекордно низьку вартість. Відповідно до думки експертів в Україні до кінця наступного року курс долара може зрости на 15 копійок і досягти позначки 27,4 гривні за один долар. Однак деякі фахівці запевняють, що вартість американської валюти буде коливатися у валютному коридорі, де мінімальна сума складе 27 гривень. Інформацією ділиться Обозреватель.

Як відомо, вартість американської валюти поки стабілізувалася на позначці 27,2 гривні за Долар, при тому, що Національний банк не брав участі в торгах, а на ринку валюту почали продавати державні компанії, аграрії та металурги. Дана ситуація вплинула на зміцнення української валюти.

Аналітики не виключають, що наступного тижня Долар щодо української валюти буде торгуватися в межах 27,05-27,30 гривень, а що ж стосується євро, то ціна може зрости до 31,15 гривні.

Інші фахівці вважають, що курс долара буде трохи іншим: 27,4 при покупці та 27,2 при продажу. Експерт вважає, що незначна девальвація гривні триватиме мінімум кілька днів. "На найближчий тиждень ми очікуємо зростання курсу долара до гривні. Долар на міжбанківському ринку буде торгуватися через тиждень поблизу 27,25 грн. Готівковий долар в банках буде торгуватися по 27,2/27,4 грн".

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що компанія "Нафтогаз" має намір припинити штучно стримувати ціну на блакитне паливо і вартість газу може досягти 45 гривень за куб.

Популярні статті зараз

Доведеться платити, навіть коли не користувалися: українцям назвали тарифи на газ від яких не можна відмовитися

Снігу намете по коліна: морози змінять люті хуртовини, прогноз погоди на 15 Січня

Зарплата 135 000 грн: за що в Україні платять такі гроші

Надбавка на дітей пенсіонерам: кому можуть нарахувати додатковий стаж

Все новости

Також повідомляв Новинар, що фінансові аналітики поділилися своїми прогнозами щодо курсу американської валюти в 2022 році і яких відміток вона може досягти.

Ще писав Новинар, що вартість ароматного, смачного і підбадьорливого напою різко зметнула в ціні.