Українським пенсіонерам пообіцяли підвищити виплати на 83%, але додадуть лише 159 гривень

В Україні пенсіонери перебувають за межею бідності та завжди очікують індексації та будь-якого підвищення їх пенсійних виплат. Міністр соціальної політики повідомила, що деяка категорія громадян похилого віку може розраховувати на підвищення їх пенсій на 83%, проте з такими цифрами не погодився цілий ряд фахівців. Інформацією ділиться Обозреватель.

Як відомо, в уряді передбачили підвищення пенсій для певної категорії громадян похилого віку, наприклад, для тих, хто переступив віковий рубіж в 70 років, а також заклали підвищення мінімальної пенсії всього лише на 159 гривень.

Згідно з інформацією, з жовтня наступного року, розмір мінімальної пенсії для громадян старше 70 років і які за плечима мають необхідний страховий стаж, складе 3 000 гривень. Таким чином розмір мінімальної пенсії стартуючи з 2020 по 2022 рік зросте на 83% - з 1 638 гривень до 3 000 гривень.

Відзначається, що найбільш істотне підвищення пенсійних виплат очікується вже в березні, коли пройде індексація пенсійних виплат. Завдяки індексації розмір надбавки для кожного пенсіонера буде індивідуальним і буде залежати від заробітної плати та інфляції.

Однак, мінімальний розмір пенсії в наступному році виросте всього лише на 159 гривень і складе 2 093 гривень, хоча минулого року він виріс на 165 гривень.

Популярні статті зараз

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в ліжку показала колготи за ціною турпутівки, "як порвуться не викидай - цибулю складеш"

Готуйте лижі та лопати: частину України засипле снігом, синоптики назвали області

Снігу намете по коліна: морози змінять люті хуртовини, прогноз погоди на 15 Січня

Стало відомо, що буде з невикористаною "тисячею за вакцинацію"

Все новости

Громадяни похилого віку, які переступили віковий рубіж у 65 років і мають необхідний страховий стаж, можуть розраховувати на надбавку у розмірі 80 гривень і отримуватимуть не менше 2 680 гривень.

А ось ті, кому дійсно істотно підвищать пенсії, так це судді. Вже зараз вони отримують близько 94,8 тисячі гривень на місяць в середньому, а з початку 2021-го їх надбавка вже склала 23 тис.грн.

Нещодавно розповідав Новинар, що українським роботодавцям доведеться заплатити штраф, стало відомо за що. 

Також повідомляв Новинар, що працюючим пенсіонерам розповіли на скільки зростуть їхні пенсії наступного року.

Ще писав Новинар, яка категорія пенсіонерів може розраховувати на надбавку в наступному році.