Українські сім'ї платитимуть нову абонплату за газ з 1 січня 2022 року

Вже за кілька днів українців чекає нова абонплата за газ. Для її розрахунку використовують нові тарифи на доставку "блакитного палива" на наступний рік, при цьому для кожної сім'ї цифри будуть відрізнятися, пише "Газ правда".

Зокрема, розцінки будуть відрізнятися з тієї причини, що кожна українська сім'я споживає різні обсяги палива. За основу використовують значення спожитого газу в період з жовтня минулого року по жовтень поточного, після чого отриманий результат ділять на 12.

Далі отриманий результат множать на тариф з доставки "блакитного палива", який встановлений місцевим облгазом. В результаті виходить сума, яку мешканці будинку повинні платити щомісяця, незалежно від того, користуються вони газом чи ні.

З 1 січня наступного року абонплата стане іншою з кількох причин. По-перше, для розрахунку будуть використовуватися нові річні обсяги споживання. По-друге, в Україні зростуть тарифи на доставку палива. Якщо судити за оприлюдненими цифрами різних облгазів, то тарифи на доставку змінилися незначно.

Більш того, деякі сім'ї можуть платити навіть менше, ніж минулого року – якщо мешканці будинку спожили менше газу в минулому році, порівняно з позаминулим. В результаті невеликі обсяги спожитого газу, помножені на оновлений тариф, покажуть менші цифри, ніж в минулому році.

Популярні статті зараз

"Ну все, тепер мій хлопець з кільцем поїде до вас": Леся Нікітюк обтягнулася тоненьким купальником і показала величезну приманку для хлопців

Морози почнуть відступати: Синоптики розповіли, якою буде погода в Україні 20 січня

В Україні піднялися ціни на авто: названа несподівана причина

Остапчук під час медового місяця зізнався, чи вагітна його дружина і згадав колишню з дітьми: "Не збираюся..."

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, в яких місцях в будинку категорично заборонено зберігати гроші.

Також повідомляв Новинар, що українцям розповіли у скільки їм обійдеться салат "Олів'є" цього року.

Ще писав Новинар,що українців попередили про зростання цін на найпопулярніший продукт напередодні Нового року.