Стало відомо, як з 1 січня зміняться тарифи на воду для українців

З 1 січня українців чекає підвищення багатьох тарифів на комуналку, серед яких і подорожчання води з каналізацією. У НКРЕКП дали "зелене світло" 45 водоканалам на перегляд цінників їхніх послуг, про що йдеться в документі на сайті Комісії.

Варто відзначити, що у деяких компаній тарифи зростуть незначно, а в інших, навпаки, неслабо. Зокрема, розбіжність за новими розцінками становить від скромних 3,05% до значних 55,65%. Найсильніший "апетит" у наступних українських постачальників води:

  • Запорізьке КП "Облводоканал" – за 1 куб доведеться викласти 54,63 гривні.
  • КП "Уманьводоканал" – 47,92 грн за кубометр.
  • КП "Бердянскводоканал" – 47,56 грн за кубометр.

Що стосується столиці нашої держави, то тарифи на воду з каналізацією вже за кілька днів стануть вищими на 20%. В результаті українським сім'ям, які проживають в Києві, доведеться платити за кубометр 30,38 грн. Співробітники комунальних служб пояснюють підвищення тарифів збільшенням витрат на водопостачання. Воно зросте в ціні через неухильно зростаючу вартість енергоносіїв, а також підвищення податків і збільшення мінімальної заробітної плати працівників.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що компанія "Нафтогаз" має намір припинити штучно стримувати ціну на блакитне паливо і вартість газу може досягти 45 гривень за куб.

Популярні статті зараз

"Ну все, тепер мій хлопець з кільцем поїде до вас": Леся Нікітюк обтягнулася тоненьким купальником і показала величезну приманку для хлопців

Доведеться платити, навіть коли не користувалися: українцям назвали тарифи на газ від яких не можна відмовитися

Навіть одягнутися забула: Настя Каменських показала наскільки її замучив Потап

Подвійний стаж до пенсії: названі щасливчики, яким стаж збільшать у два рази

Все новости

Також повідомляв Новинар, що фінансові аналітики поділилися своїми прогнозами щодо курсу американської валюти в 2022 році і яких відміток вона може досягти.

Ще писав Новинар, що вартість ароматного, смачного і підбадьорливого напою різко зметнула в ціні.