Фахівці повідомили про подорожчання хліба і коли ціна досягне свого максимуму

В Україні раз у раз, що ростуть ціни на популярні продукти харчування. Попри те, що в нашій країні в поточному році був зібраний рекордний урожай зернових, все одно відзначається дефіцит якісної пшениці. У зв'язку з цим фахівці й попереджають українців про подорожчання хліба і хлібобулочних виробів вже навесні. Інформацією ділиться портал На пенсії.

У нашій країні відзначається нестача борошна вищої якості для виробництва хлібобулочних виробів і хліба. Не дивно, що дана ситуація відіб'ється на ціні для простих споживачів.

Експерти відзначають, що на сьогодні існує проблема з пшеницею другого і третього класу першої групи. Навіть якщо ціни підуть вгору, якість виробів буде гірше. Зараз вартість сировини для виробництва хліба нижче, ніж була кілька тижнів тому, але в середині січня ціни підуть вгору.

Що ж буде надалі з цінами на сировину, залежатиме від стану озимих. Поки тільки четверта частина посівів оцінюється високо і це спричинить подорожчання якісної сировини.

Експерти прогнозують, що до вересня наступного року ціна на хліб і хлібобулочні вироби зростуть на 35%. Це пояснюється тим, що на зерно припадає тільки половина вартості буханця хліба, а друга частина витрат йде на заробітну плату співробітникам, податки, енергоносії та інші витрати.

Популярні статті зараз

Сотні закритих відділень: ПриватБанк, Ощадбанк і не тільки, що відбувається з банківською системою

Вже торкнулося мільйонів: фахівці назвали дату нової хвилі епідемії коронавірусу в Україні

Готуйте лижі та лопати: частину України засипле снігом, синоптики назвали області

Навіть одягнутися забула: Настя Каменських показала наскільки її замучив Потап

Все новости

Відзначається що самий пік вартості хліба варто очікувати в березні-квітні наступного року і до вересня вартість макаронних виробів і хлібобулочних виробів буде рекордно високою.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українцям повідомили що буде з цінами на доставку блакитного палива з приходом року і до чого готуватися.

Також повідомляв Новинар, що напередодні новорічних свят різко зметнуть ціни на популярний продукт, без якого не обходиться жодне блюдо.

Ще писав Новинар, що після Нового року українцям варто приготуватися до подорожчання популярної крупи, вартість якої може досягти 65 гривень за кілограм.