Українцям розповіли, які категорії громадян вже з 1 січня отримають підвищені пенсії

Як вже писали раніше, що вже незабаром багато українських пенсіонерів отримають в січні підвищені виплати. Однак важливо відзначити, що торкнеться це не всіх громадян пенсійного віку, а тільки лише трьох певних категорій, пише інформаційний портал "На Пенсії".

Отже, вже з 1 січня перерахують пенсійні виплати жінкам які досягли 60-річного віку. Тобто, збільшиться розмір пенсії на 9% у тих українок, які народилися до 1962 року. Більш того, цим жінкам буде враховуватися для виплати пенсій не тільки період офіційної роботи, а й термін виховання дітей. Також до стажу їм входить і відпустка у зв'язку з вагітністю та народженням дітей. Однак цю надбавку зможуть отримати не всі українки певного віку, оскільки важливою умовою є надбавка 60-річним українкам, в тому випадки, коли раніше їм не було нараховано ніякої іншої пенсії.

Отримають підвищені виплати з 1 січня і сім'ї загиблих в АТО / ООС. Тобто, сім'ям таких громадян, де є загиблі захисники України, буде перерахована мінімальна пенсія. Зазначається, що отримають дані підвищені пенсійні виплати понад 2 000 українців. А ось рішення, щодо цього підвищення, прийнято було ще в жовтні 2021 року.

Також важливо відзначити, що стосуватися перерахунок буде тих українців, які залишилися без годувальника в сім'ї у зв'язку з його загибеллю в зоні АТО. Отримають такі громадяни пенсійні виплати в розмірі вже 7 800 гривень, замість нинішніх 6 100 гривень.

А ось щоб оформити таку пенсію, у зв'язку з втратою годувальника в зоні проведення АТО, Українці, тобто члени його сім'ї, повинні обов'язково пред'явити необхідні документи від військової установи, де вказана дата і причина смерті військового.

Популярні статті зараз

"Ну все, тепер мій хлопець з кільцем поїде до вас": Леся Нікітюк обтягнулася тоненьким купальником і показала величезну приманку для хлопців

Снігу намете по коліна: морози змінять люті хуртовини, прогноз погоди на 15 Січня

Навіть одягнутися забула: Настя Каменських показала наскільки її замучив Потап

Разом відсвяткували 2022 рік? У мережі з'явилися ніжні ролики Тіни Кароль і Дан Балана

Все новости

Ще з 1 січня отримають підвищені пенсійні виплати й ліквідатори аварії на ЧАЕС. Відзначається, що враховуватися розмір їх пенсійних виплат буде виходячи з п'ятикратного розміру мінімалки станом на 1 січня, а саме 6 500 гривень.

Отже, ВИПЛАТИ для цих українців вже наступного року складуть:

  • Для тих, хто має першу групу інвалідності – пенсія зросте до 14 600 гривень, але не менше.
  • Українці з другою групою інвалідності отримуватимуть пенсію в розмірі вже 9 500 гривень, але не менше.
  • А ось громадяни з третьою групою інвалідності отримувати пенсійні виплати будуть вже в розмірі 7 000 гривень, але не менше.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українцям повідомили що буде з цінами на доставлення блакитного палива з приходом року і до чого готуватися.

Також повідомляв Новинар, що напередодні новорічних свят різко зметнуть ціни на популярний продукт, без якого не обходиться жодне блюдо.

Ще писав Новинар, що після Нового року українцям варто приготуватися до подорожчання