Глава Мінсоцполітики розповіла, чи вплине накопичувальна пенсія на розмір основної

Вже незабаром в нашій країні може завершитися реформа, над якою ведеться робота вже протягом 18 років. Про це розповіла глава Мінсоцполітики Марина Лазебна на своїй сторінці в "Кореспондент".

Зокрема, чиновниця анонсувала впровадження обов'язкової накопичувальної системи, що дозволить перевести українців на 3-хрівневу пенсійну систему. Цим у Міністерстві мають намір вибудувати нові відносини між громадянином і державою – останнє передає людям частину сплачених ними внесків і податків для забезпечення собі гідного майбутнього.

Лазебна підкреслила, що українці стануть зацікавленими в отриманні офіційних заробітних плат, оскільки вони безпосередньо впливатимуть за кількість грошей на пенсійному рахунку. Внески будуть надходити на особистий рахунок кожної людини й з того моменту вони стануть його власністю. При цьому буде можливість як вибирати фонд для зберігання накопичень, так і передати всі свої гроші у спадок, а також використовувати їх у разі крайньої необхідності навіть до виходу на пенсію.

У той же час чимала кількість українців цікавить відповідь на питання: який вплив матиме накопичувальна пенсія на основну? Марина Лазебна поспішила заспокоїти громадян і запевнила, що накопичувальні виплати будуть нараховувати громадянам додатково до основних і не зменшать їх розмір.

Популярні статті зараз

Чоловіки обімліли: Тіна Кароль приспустила декольте - зовсім про білизну забула

По 100 000 в одні руки: українцям роздаватимуть гроші, хто отримає та з якою умовою

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в прозорих колготах і крихітному декольте вигнула спинку в ліжку

Ледь не проткнула тоненьку маєчку: холостячка Злата Огневич стрибала як кізка по горах Танзанії

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що компанія "Нафтогаз" має намір припинити штучно стримувати ціну на блакитне паливо і вартість газу може досягти 45 гривень за куб.

Також повідомляв Новинар, що фінансові аналітики поділилися своїми прогнозами щодо курсу американської валюти у 2022 році і яких відміток вона може досягти.

Ще писав Новинар, що вартість ароматного, смачного і підбадьорливого напою різко зметнула в ціні.