За незаконне будівництво каратимуть жорсткіше, суми штрафів зростуть

В Україні суми штрафів зростуть в рази, за незаконне будівництво або ж будівництво, яке скоєно з порушеннями. Наприклад, якщо ж будівництво було вироблено самовільно і місце для побудови було вибрано також самовільно, то гряде покарання в розмірі 170 000 гривень штрафу. На сьогодні максимальний розмір штрафу становить 68 000 гривень. Інформацією ділиться Обозреватель.

Про нововведення йдеться у відповідному законопроєкті та народні обранці проголосували "за" у першому читанні. Відповідно до законопроєкту, будуть внесені зміни до Кримінального кодексу та Кодексу України Про адміністративні порушення.

Таким чином будуть внесені наступні зміни:

Порушникам варто запам'ятати, що розмір штрафу зросте в кілька разів. Заступник директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА зазначив, що вони планують встановити нові штрафи.

Наприклад, за самовільне будівництво будівель або споруд на самовільно обраних ділянках становитиме близько 85 000-170 000 гривень, на сьогодні штраф становить 17-68 тисяч гривень.

За виконання будівельних робіт без відповідного на те права штраф становитиме 32 000-42 500 гривень, а за використання об'єктів, що не були прийняті в експлуатацію загрожує штраф від 17 000 до 25 500 гривень.

Чиновник упевнений, що таке величезне підвищення розміру штрафу допоможе запобігти порушенням у сфері будівництва і це забезпечить легальне і якісне будівництво.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українських роботодавців очікує штраф у розмірі 65 000 гривень, за що каратимуть.

Також повідомляв Новинар, що українських жінок каратимуть штрафом у розмірі 850 гривень, стало відомо за що.

Ще писав Новинар, що українських водіїв можуть покарати штрафом у розмірі 680 гривень, стало відомо за що.