В Україні мають намір затвердити відкриття супермаркетів Lidl, які змінять ринок зарплат

Не виключено, що в нашій країні можуть відкрити мережу супермаркетів Lidl, тоді співробітники будуть отримувати не малі зарплати. Наприклад, в Естонії своїм співробітникам дані супермаркети пропонували заробітну плату на 25% вище ринкової й тим самим змінювали ситуацію в торгівлі. Якщо в Україні відкриють мережу даних супермаркетів, то співробітники зможуть отримувати близько 15 000 гривень щомісяця. Інформацією ділиться Обозреватель.

Згідно з інформацією, працівники супермаркетів, до приходу Lidl в Естонії в середньому отримували близько 813 євро, а ось нова мережа супермаркетів запропонувала свої співробітникам близько 1 000 євро, що на чверть більше.

Крім того, Lidl вже здивував своїх конкурентів в декількох країнах, тим, що пропонував заробітну плату Вище середньої й тим самим почав війну зарплати на додаток до війни цін.

Варто відзначити якщо ж в нашій країні відкриють супермаркети Lidl, то середню заробітну плату, яка становить 11 800 гривень, вони «переступлять», запропонувавши своїм працівникам 14 750 гривень.

Розмови про відкриття німецької мережі супермаркетів ведуться ще з жовтня поточного року. Ходили чутки, що вже і керівник головного офісу вже затверджений. Зазначається, що він керував цією ж мережею супермаркетів у Польщі.

Популярні статті зараз

Мінімальна пенсія 7800 грн: названі категорії, які отримають підвищені виплати з січня 2022

В Україні подорожчала доставка газу: хто може не платити за новими тарифами

Ледь не проткнула тоненьку маєчку: холостячка Злата Огневич стрибала як кізка по горах Танзанії

Дала волю почуттям: Тіна Кароль зняла гаряче відео з красенем-чоловіком - це не Дан Балан

Все новости

Разом з тим в самій німецькій компанії не стали повідомляти в яких саме країнах вони мають намір відкривати свої магазини. Багато хто знає, що мережа супермаркетів Lidl захоплюють клієнтів досить низькими цінами на продукти харчування і товари, а також величезний вибір продукції власного виробництва.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українцям повідомили яким буде тариф на доставку блакитного палива з приходом 2022 року.

Також повідомляв Новинар, що в Україні продають небезпечну ікру, як не потрапити на фальсифікат і як відрізнити справжню від підробки.

Ще писав Новинар, що в Україні стрімко зросту ціни на популярний продукт напередодні новорічних свят.