Тарифи на комуналку зростуть, через кілька днів перерахують плату за газ і воду

В Україні зростають ціни практично на все. Подорожчали крупи, цибуля, кажуть і про підвищення цін на хліб і хлібобулочні вироби. Тепер же мають намір підняти тарифи на доставку блакитного палива і воду з приходом 2022 року. Зазначається, що після закінчення опалювального сезону переглянуть тарифи на електроенергію та газ. Інформацією ділиться Обозреватель.

Як стало відомо, підвищення вартості комунальних послуг безпосередньо залежить від ситуації на світовому ринку, інфляції, вартості ремонту і розміру заробітних плат в нашій країні. Наприклад, після підвищення вартості газу на 10%, опалення та гаряча вода може зрости на 7%.

З першого січня очікується підвищення абонплати на блакитне паливо. Ціна буде залежати від обсягів споживання газу за газовий рік і тарифу. Тепер же тариф мають намір переглянути й для "Миколаївгаз" і "Харківгаз" з 2,148 він виросте до 2,388 гривні.

Після завершення опалювального сезону можливе підвищення тарифу на газ і струм, однак скільки вони будуть коштувати поки не відомо.

Вода також з приходом 2022 року зросте в ціні. Наприклад, "Київводоканал" має намір підняти вартість з 25,38 гривні до 30,384 гривні за куб. На підвищення тарифу вплинуло безліч факторів.

Популярні статті зараз

Вже торкнулося мільйонів: фахівці назвали дату нової хвилі епідемії коронавірусу в Україні

Штраф 1700 грн через погоду: кого та за що покарають

Зарплата 135 000 грн: за що в Україні платять такі гроші

Подвійний стаж до пенсії: названі щасливчики, яким стаж збільшать у два рази

Все новости

Річ у тому, що водоканалам тепер доводиться платити довше за електроенергію, за теплоенергію, а ще на технологічні потреби потрібен газ, ціна на який теж зросла.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що компанія "Нафтогаз" перестане штучно стримувати ціни на блакитне паливо і тоді ціни можуть досягти 45 гривень за куб.

Також повідомляв Новинар, що фахівці попередили про подорожчання хліба і хлібобулочних виробів, коли ціна досягне свого максимуму і з чим пов'язане подорожчання.

Ще писав Новинар, що в Україні стрімко зростають ціни на популярний продукт напередодні новорічних свят.