Після новорічних свят ціни на проїзд зростуть, в яких містах доведеться платити більше

З приходом нового, 2022 року, в Україні очікується ряд подорожчань. Виростуть тарифи на комуналку, ціни на хліб та інші продукти харчування. Як стало відомо, не пройде подорожчання і повз вартості проїзду в маршрутках. Інформацією ділиться Главком.

Згідно з інформацією, вартість проїзду в маршрутках Запоріжжя з 8 гривень зросте до 12 гривень. Зазначається, що місцева влада Запоріжжя та Чернівців має намір підняти тарифи на проїзд.

У Запоріжжі пропозицію про підвищення цін на проїзд мають намір розглянути з приходом наступного року. Зазначається, що вартість квитка коливатиметься залежно від маршруту. Загалом вартість проїзду з 8 гривень зросте до 12 гривень, а от пасажирам, які прямують до Хортицького району доведеться заплатити 14 гривень.

Також зміни торкнутися і громадський транспорт. Влада має намір встановити один тариф на проїзд у комунальному транспорті, який складе 10 гривень.

Такі ж плани "зародилися" і у влади Чернівців. У своєму рішенні вони пропонують з першого січня встановити ціну на проїзд у розмірі 9 гривень, замість 7, як було раніше. 

Популярні статті зараз

"Ну все, тепер мій хлопець з кільцем поїде до вас": Леся Нікітюк обтягнулася тоненьким купальником і показала величезну приманку для хлопців

Штраф 340 грн тільки початок: українцям готують нове покарання, за що доведеться платити

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в прозорих колготах і крихітному декольте вигнула спинку в ліжку

Надбавка на дітей пенсіонерам: кому можуть нарахувати додатковий стаж

Все новости

Варто нагадати, що мер Києва Віталій Кличко анонсував нові тарифи на проїзд у міському транспорті. Тепер ціни будуть залежати від того, чи є людина жителем столиці, Київської області або ж він іногородній.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українським громадянам похилого віку розповіли, які категорії громадян вже з 1 січня отримають підвищені пенсії.

Також повідомляв Новинар, що українцям розповіли як змінюватися тарифи на гарячу воду з приходом нового, 2022 року і до чого готуватися громадянам.

Ще писав Новинар, що після новорічних свят зростуть ціни на популярну кашу, тоді за кілограм гречки доведеться віддати близько 65 гривень і більше.