У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт про добровільний військовий облік для жінок

Одна з найбільш обговорюваних новин останніх днів в Україні - військовий облік для представниць прекрасної статі. Однак у майбутньому він з обов'язкового може стати добровільним, про що йдеться в законопроєкті під №6482, який внесли на розгляд до парламенту.

Зокрема, 59 народних обранців розробили проєкт закону, відповідно до якого пропонується військовий облік для жінок в Україні зробити добровільним. Зміни в законі, у разі його прийняття, торкнуться всіх українок, за винятком медиків, для яких військовий облік залишиться обов'язковим.

Народні обранці заспокоїли всіх громадян нашої країни, зазначивши, що військовий облік необхідний для того, щоб з'ясувати, які фахівці є на території України. У разі необхідності вони зможуть приєднатися до оборони нашої держави й це крок назустріч тим українкам, які бажають пов'язати своє життя зі службою в ЗСУ.

Крім того, будь-яка поспіх в цьому процесі відсутня, адже час є до кінця наступаючого року. Депутати заявляють, що немає ніякої потреби поспішати до військкомату, більше того, з часом цей процес модернізують з використанням цифрових технологій. Анонсовано спрощення постановки на облік до онлайн-формату як для жінок, так і для чоловіків.

Популярні статті зараз

Додадуть грошей за кожні 6 місяців роботи: як і на скільки Пенсійний фонд підвищуватиме пенсії українцям

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в прозорих колготах і крихітному декольте вигнула спинку в ліжку

Подвійний стаж до пенсії: названі щасливчики, яким стаж збільшать у два рази

Надбавка на дітей пенсіонерам: кому можуть нарахувати додатковий стаж

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українським громадянам похилого віку розповіли, які категорії громадян вже з 1 січня отримають підвищені пенсії.

Також повідомляв Новинар, що українцям розповіли як змінюватися тарифи на гарячу воду з приходом нового, 2022 року і до чого готуватися громадянам.

Ще писав Новинар, що після новорічних свят зростуть ціни на популярну кашу, тоді за кілограм гречки доведеться віддати близько 65 гривень і більше.