Українців попередили не перекидати гроші на картки фізичних осіб, у чому причина

На адресу Державної податкової служби все частіше і частіше стали приходити скарги українців на те, що порядок проведення розрахунків під час продажу технічно важких побутових товарів, порушується. Інформація була розміщена на офіційному сайті Державної податкової служби.

Як стало відомо, під час продажу товарів, покупці погоджуються на переказ коштів зі своєї банківської картки на картковий рахунок фізичної особи, а не на рахунок фізичної особи-підприємця, як це має бути.

Зазначається, що переважно продавці, які працюють за такою схемою продажу, не зареєстровані суб'єктами господарювання в установленому порядку.

Варто пам'ятати, що такі покупки, які здійснюють довірливі громадяни, не мають гарантії й в разі їх несправності повернути товар практично неможливо, адже фіскального чека у них немає. Не виключено, що і сам товар вони можуть і не отримати.

Разом з тим дана ситуація негативно відбивається і на наповненні державного бюджету, тому у відомстві звертаються до громадян з проханням, обходити стороною пропозиції таких продавців.

Популярні статті зараз

Морози почнуть відступати: Синоптики розповіли, якою буде погода в Україні 20 січня

Перерахунок пенсій "заднім" числом: названо категорії кого торкнеться

Подвійний стаж до пенсії: названі щасливчики, яким стаж збільшать у два рази

Надбавка на дітей пенсіонерам: кому можуть нарахувати додатковий стаж

Все новости

У ДПС зазначають, що не потрібно при оплаті товару «скидати» гроші на карткові рахунки фізичних осіб, а при покупці у продавців потрібно зажадати фіскальний чек.

Фіскальний чек є доказом того, що Ви отримаєте якісний товар, з сертифікатом і гарантією, а продавці виконають всі гарантійні зобов'язання. Крім того, будуть внесені всі належні податки до державного бюджету.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українським роботодавцям загрожує штраф близько 65 тисяч гривень, стало відомо за що каратимуть.

Також повідомляв Новинар, що українським жінкам загрожує штраф у розмірі 850 гривень, за що каратимуть і з чим це пов'язано.

Ще писав Новинар, що українські водії можуть отримати штраф у розмірі 680 гривень, за які порушення можуть покарати.