Названі речі, які притягують гроші

На Новий рік існує безліч різних прикмет, в які люди вірять і дотримуються їх, оскільки багатьом завжди хочеться, щоб в наступаючому році у них все було добре. Також щоб в Новому році у вас був достаток і завжди водилися гроші, потрібно знати про три прикмети, пише radiotrek.

Отже, ще здавна наші предки дотримувалися цих прикмет, щоб гроші не спадали. Для цього, у свій гаманець необхідно було покласти такі речі:

Монета. Брали монету жовтого кольору і перед боєм курантів, клали її в келих з шампанським. Потім, після того, як випили цей напій, її потрібно було дістати та витерти, а потім покласти у свій гаманець.

Крім того, наголошується, що витягати її з гаманця не можна протягом усього нового року, тому щоб випадково не переплутати її з іншими монетами, то ховати потрібно було в готельну кишеньку гаманця.

Лавровий лист. З давніх-давен його вважали талісманом багатства, тому наші предки й вірили, що якщо покласти його в гаманець до паперових купюр, то гроші будуть водиться весь рік. Для цього потрібно було в новорічну ніч класти сухий лавровий лист в гаманець до решти грошей. Більш того, предки вірили, що запах цього листа притягує достаток.

Популярні статті зараз

Не можна працювати ввечері, щоб не накликати біду: велике свято 16 січня, заборони та прикмети

Перерахунок пенсій "заднім" числом: названо категорії кого торкнеться

Натягнула труси вище пупка: Настя Каменських в прозорій сукні сіточці змусила Потапа потіти

Без трусів в одних прозорих колготах: Тіна Кароль спантеличила фанатів відвертим образом

Все новости

Папір на якій написано бажання. На папері потрібно було написати реальну суму грошей, яку б хотіли завжди мати. Потім цей невеликий шматочок паперу з написом необхідно було покласти в гаманець і протягом усього року не витягувати його. Предки вірили, що таким чином вони притягують гроші.

А ось якщо у вас в гаманці є щаслива купюра, то її в новорічну ніч перед боєм курантів потрібно було покласти під скатертину на святковому столі. А ось вже після завершення торжества повернути її назад в гаманець, але головне не витратьте, тому варто класти її в кишеньку окремо. Також предки вірили, що дана купюра буде притягувати протягом року достаток і в гаманці у вас завжди будуть водиться гроші.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українським роботодавцям загрожує штраф близько 65 тисяч гривень, стало відомо за що каратимуть.

Також повідомляв Новинар, що українським жінкам загрожує штраф у розмірі 850 гривень, за що каратимуть і з чим це пов'язано.

Ще писав Новинар, що українські водії можуть отримати штраф у розмірі 680 гривень, за які порушення можуть покарати.