Українців порадували обнадійливою новиною, заявивши про те, що тотальних локдаунів в країні більше не буде

За словами прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля відмовитися від введення чергових жорстких карантинних обмежень вийшли лише завдяки вакцинації. Так само він зазначив, що відтепер в Україні більше не будуть вводити тотальні локдауни у зв'язку з пандемією коронавірусу, а заявив він про це ще 29 грудня, пише інформаційний портал "Кореспондент".  

Отже, ще прем'єр додав, що завдяки запуску безкоштовної вакцинації, вони не планують більше вводити в Україні тотальні локдауни, тому бізнес зможе абсолютно спокійно працювати навіть в "червоних" карантинних зонах. Більш того, головним фактором для цього є 100% вакцинація всіх співробітників. Тому, якщо працівники повністю вакциновані, то ніяких жорстких карантинних обмежень вже і бути не може, незалежно від того в якій зоні карантину вони знаходяться.

Також Шмигаль зазначив, що найближчим часом буде вакциновано ще близько 50% українців, які старше 18 років.

Більш того, за словами прем'єр-міністра в Україну з початку року поставлено більше ніж 40 мільйонів доз вакцини від коронавірусу. А ще він зазначив, що забезпечені вони вакцинами ще й на наступний рік.

Зазначається, що витрачено загалом на фінансування протидії коронавірусу цього року було близько 35 мільярдів гривень.

Популярні статті зараз

"Настя, закінчуй": дружину Потапа Каменських розкритикували за занадто відвертий купальник, "Навіщо ти труси одягаєш, незрозуміло"

Кому 23 000, а кому всього 406 грн: в Україні підняв пенсії, кому пощастило на кругленькі суми

Ледь не проткнула тоненьку маєчку: холостячка Злата Огневич стрибала як кізка по горах Танзанії

Разом відсвяткували 2022 рік? У мережі з'явилися ніжні ролики Тіни Кароль і Дан Балана

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українським роботодавцям загрожує штраф близько 65 тисяч гривень, стало відомо за що каратимуть.

Також повідомляв Новинар, що українським жінкам загрожує штраф у розмірі 850 гривень, за що каратимуть і з чим це пов'язано.

Ще писав Новинар, що українські водії можуть отримати штраф у розмірі 680 гривень, за які порушення можуть покарати.