Експерти розповіли якими будуть заробітні плати українців у першому кварталі 2022 року

Ні для кого не секрет, що в грудні зросли пенсії, розмір мінімальної заробітної плати та прожитковий мінімум. Експерти поділилися своїм прогнозом і розповіли, що буде з заробітними платами в першому кварталі 2022 року. Інформація була розміщена на сайті UNN.

Згідно з інформацією, заробітні плати українців з приходом 2022 року залишаться на колишньому рівні, перші три місяці. Голова Ради підприємців вважає, що підвищення зарплат складе лише 300 гривень і не більше.

Згідно з останніми даними Держкомстатистики, розмір середньої заробітної плати в Україні становить 14 045 гривень, а в грудні вона зазвичай виростає на 1 800-2 000 гривень, за рахунок виплат річних премій, тоді в січні-березні доведеться знову зводити кінці з кінцями.

А ось деякі експерти відзначають, що зарплата в березні складе 14 600 гривень. Річ у тому, що девальвація української валюти та індексація зарплати через річну інфляцію підтримають зростання доходів. Але підвищити зарплати в приватному секторі не зможуть через слабку економіку, зростання цін на енергоносії.

Відзначається, що підвищення зарплат до 6 500 гривень відіб'ється на 2022 році. Згідно з оцінками фахівця, до кінця кварталу середній заробіток складе 14 800 гривень.

Популярні статті зараз

Мінімальна пенсія 7800 грн: названі категорії, які отримають підвищені виплати з січня 2022

В Україні подорожчала доставка газу: хто може не платити за новими тарифами

Перерахунок пенсій "заднім" числом: названо категорії кого торкнеться

Подвійний стаж до пенсії: названі щасливчики, яким стаж збільшать у два рази

Все новости

Не виключено, що середня зарплата в кінці кварталу досягне свого максимуму — 15 500 гривень за місяць.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в Україні багато громадян мають борги з житлово-комунальних послуг, стало відомо як позбутися боргу без звернення до суду.

Також повідомляв Новинар, що працюючим пенсіонерам розповіли, коли і на скільки зростуть їх виплати з приходом 2022 року.

Ще писав Новинар, що українським роботодавцям загрожує штраф близько 65 тисяч гривень, названа причина за що каратимуть.