Українцям розповіли про введення нових штрафів і про те, за що все ж каратимуть

У новому році українців знову "порадували" черговими штрафами. Більш того, розмір його досить-таки пристойний, а саме, становить до 8 500 гривень. За що цього разу каратимуть громадян, йдеться на сайті Уряду.

Отже, Парламентом України були введені штрафи за спам і розсилку, розмір яких становить від 1 700 гривень до 3 400 гривень. А ось за ненадання можливості відмовитися від даної розсилки різних комерційних повідомлень доведеться заплатити вже штраф побільше, розмір якого, на цей раз, складе від 3 400 гривень і до 8 500 гривень.

Так ось, йдеться в даному законопроєкті про те, що за ненадання користувачеві послуг в електронному вигляді та можливості відмовитися від подібної розсилки, при отриманні будь-якої комерційної реклами в повідомленнях, що передбачає продаж товарів і послуг, загрожує штраф, розмір якого становить від 200 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а саме від 3 400 до 8 500 гривень.

Більш того, зазначається, що за невиконання цих вимог посадових осіб Національної комісії, яка здійснює регулювання у сфері інформації та зв'язку, а також якщо створювалися перешкоди для виконання обов'язків, що були на них покладені вводиться штраф, розмір якого становить вже від 17 000 гривень і аж до 51 000 гривень – це від 1 і до 3 тисяч неоподатковуваних  мінімумів громадян.

Популярні статті зараз

Сотні закритих відділень: ПриватБанк, Ощадбанк і не тільки, що відбувається з банківською системою

По 100 000 в одні руки: українцям роздаватимуть гроші, хто отримає та з якою умовою

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в прозорих колготах і крихітному декольте вигнула спинку в ліжку

Навіть одягнутися забула: Настя Каменських показала наскільки її замучив Потап

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в Україні за незаконне будівництво каратимуть жорсткіше, суми штрафів зростуть в рази.

Також повідомляв Новинар, що в уряді мають намір прийняти закон і обкласти податком газовані напої, в чому причина даного рішення.

Ще писав Новинар, що українських роботодавців мають намір карати штрафом у розмірі 65 тисяч гривень, названа причина.