Українцям старше 55 років мають намір дозволити брати участь у накопичувальній системі пенсій

У Міністерстві соціальної політики пропонують українцям старше 55 років відраховувати із заробітної плати внески для накопичувальної пенсії. Про це розповідає портал На пенсії.

У законопроєкті, який на цей час знаходиться на розгляді у Верховній Раді, йдеться, що граничний вік для накопичувальної пенсії становить 55 років. Однак у Міністерстві соціальної політики дане рішення вважають несправедливим і мають намір його усунути.

Хоч законопроєкт ще не прийнятий, проте вже викликав неймовірний ажіотаж і суперечки. Переважно, представники влади досі не можуть визначитися, з якого віку українцям потрібно платити внески собі на майбутню пенсію.

Подейкували, що до участі в накопичувальних пенсіях пропонували залучати громадян не старше 35 років, проте потім вік обмежили до 55 років. Але і тут з'явилися суперечки, які вважають, що це дискримінація і вік потрібно збільшити, але платити внески такі громадяни будуть по своїй волі. У цьому впевнена Міністр соціальної політики Марина Лазебна.

Міністр запевняє, що в Україні громадяни йдуть на заслужений відпочинок у віці 60 років і навіть після цього продовжують працювати. Не виключено, що саме до такого віку багато хто досяг кар'єрних висот і отримують високі зарплати. Чому б їм не дозволити брати участь у накопичувальній пенсії та відраховувати внески.

Популярні статті зараз

Девальвація гривні все ближче: курс долара з кожним днем йде вгору, прогноз експертів

Чоловіки обімліли: Тіна Кароль приспустила декольте - зовсім про білизну забула

Снігу намете по коліна: морози змінять люті хуртовини, прогноз погоди на 15 Січня

Подвійний стаж до пенсії: названі щасливчики, яким стаж збільшать у два рази

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що глава Міністерства соціальної політики Марина Лазебна розповіла, чи вплине накопичувальна пенсія на розмір основної.

Також повідомляв Новинар, що українським пенсіонерам назвали причини через які їм можуть призупинити пенсійні виплати. 

Ще писав Новинар, що експерти розповіли якими будуть заробітні плати українців у першому кварталі 2022 року.