Українським водіям загрожують нові штрафи, за що каратимуть

У Міністерстві внутрішніх справ України оприлюднили нові покарання для водіїв, які порушують правила дорожнього руху. У такому випадку мова йде про нововведення, які будуть стосуватися порядку використання шин і фар. Інформація була розміщена на офіційному сайті Міністерства внутрішніх справ.

Міністр внутрішніх справ направив до Верховної Ради на розгляд законопроєкт в якому були запропоновані зміни до Правил дорожнього руху. У документі визначені терміни "шина літня", "шина зимова", і "шина всесезонна".

У новому законопроєкті пропонують заборонити пересування на автомобілі в період з першого жовтня по тридцять перше березня, якщо на ньому встановлені літні шини.

На сьогодні, згідно із законом, на слизькій дорозі повинні використовуватися шини, які відповідають стану автомобільної дороги. Але цю норму в Міністерстві внутрішніх справ мають намір скасувати.

Також в планах у відомства відмовитися від норми, щодо того, що з 1 жовтня по 1 травня на всіх механічних транспортних засобах за межами населених пунктів повинні бути включені денні ходові вогні або ж ближнє світло фар.

Популярні статті зараз

Штраф 340 грн тільки початок: українцям готують нове покарання, за що доведеться платити

Кому 23 000, а кому всього 406 грн: в Україні підняв пенсії, кому пощастило на кругленькі суми

Може торкнутися кожного: штраф 8500 грн, за що каратимуть українців у 2022 році

Майже оголена: холостячка Злата Огневич без білизни показала гарячі фото

Все новости

У Міністерстві пропонують, щоб дана вимога діяла протягом усього року. У відомстві впевнені, що дані нововведення позитивно позначаться на рівні безпеки дорожнього руху і знизять кількість дорожньо-транспортних пригод. За порушення водіїв каратимуть штрафом.

У пояснювальній записці зазначається, що законопроєкт вимагає проведення консультації з громадськістю, однак коли це станеться поки не відомо.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав,  що українських водіїв очікує штраф у розмірі 680 гривень, за що каратимуть.

Також повідомляв Новинар, що фахівці розповіли якими будуть заробітні плати українців у першому кварталі 2022 року.

Ще писав Новинар, що з першого січня для фізичних осіб-підприємців змінюватимуться деякі правила.