Українцям розповіли, яка категорія громадян у 2022 році отримає 9% надбавки до пенсійних виплат

Вже цього року, жінок, які виходитимуть на заслужений відпочинок по досягненню 60-річного віку очікує "винагорода" за підвищення пенсійного цензу. Тобто, цим категоріям громадян обіцяють доплату до їх пенсійних виплат у розмірі 9%, пише інформаційний портал "Факти".

Зазначається, що передбачено дане підвищення виплат урядом ще від 15 вересня минулого року. Тому, згідно з даними документами, отримають доплату лише ті Українки, народилися які з 1 січня 1962 року і по 31 грудня 1962 року.

Крім того, ці виплати, що визначені даною постановою Уряду, профінансовані будуть не з бюджету ПФУ, а відразу безпосередньо, тобто, за рахунок коштів держбюджету.

Також українкам важливо пам'ятати й про те, що для виходу на заслужений відпочинок в зазначений термін вони повинні мати від 29 років страхового стажу. При цьому наголошується, що у випадки, коли такого страхового стажу немає, а є, наприклад, від 19 років і до 29, то їм ще доведеться попрацювати до 63-річного віку, а лише потім вже зможуть виходити на пенсію.

Популярні статті зараз

Додадуть грошей за кожні 6 місяців роботи: як і на скільки Пенсійний фонд підвищуватиме пенсії українцям

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в прозорих колготах і крихітному декольте вигнула спинку в ліжку

Натягнула труси вище пупка: Настя Каменських в прозорій сукні сіточці змусила Потапа потіти

Надбавка на дітей пенсіонерам: кому можуть нарахувати додатковий стаж

Все новости

Нещодавно інформаційний портал "Новинар" розповідав, що в Україні за незаконне будівництво каратимуть жорсткіше, суми штрафів зростуть в рази.

Також інформаційний портал "Новинар" повідомляв, що в уряді мають намір прийняти закон і обкласти податком газовані напої, в чому причина даного рішення.

Ще інформаційний портал "Новинар" писав, що українських роботодавців мають намір карати штрафом у розмірі 65 тисяч гривень, названа причина.