У новому 2022 році вводять нові вимоги до страхового стажу, хто може залишитися без пенсії

Для тих громадян, які мають намір вийти на заслужений відпочинок у році, що наступив, будуть діяти нові вимоги до страхового стажу. Разом з тим у 2022 році пенсіонерів очікує 12 підвищень пенсійних виплат. Інформація була розміщена на сайті На пенсії.

У році, що наступив перераховувати пенсійні виплати будуть відповідно до віку, згідно з втратою годувальника, а також перерахують соціальні пенсійні виплати, пенсії громадянам, що переступили віковий рубіж в 70 років і базовий пенсійний мінімум.

З першого січня на підвищені виплати можуть розраховувати люди з інвалідністю через Чорнобильську катастрофу. Для таких громадян виплати стартують від 7 000 гривень і до 14 600 гривень залежно від групи інвалідності.

Також з першого січня збільшаться виплати у зв'язку з втратою годувальника сім'ям військовослужбовців, що загинули в зоні АТО або ООС.

З приходом січня наберуть чинності нові правила нарахування пенсій жінкам, які мають намір вийти на заслужений відпочинок. Жінки 1962 року народження, яким цього року виповнюється 60 років, можуть розраховувати на коефіцієнт 9% до пенсійних виплат.

Популярні статті зараз

Тримайте голову в теплі: велике свято 17 січня, народні прикмети

В Україні підняли зарплати: скільки отримуватимуть лікар і медсестра

Пенсіонерам додали 2000 грн до пенсії, але не всім, названі категорії щасливчиків

Без трусів в одних прозорих колготах: Тіна Кароль спантеличила фанатів відвертим образом

Все новости

Якщо говорити про нововведення, то при виході на пенсію у 2022 році для виходу на пенсію в 60 років, потрібно мати 29 років стажу. У 63 роки для пенсії необхідно мати 19-29 років стажу, а в 65 років — 15-19 років стажу.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українцям перерахували нововведення які очікують їх з приходом нового 2022 року, до чого готуватися громадянам.

Також повідомляв Новинар, що міністр соціальної політики Марина Лазебна розповіла українцям, чи вплине накопичувальна пенсія на розмір основної.

Ще писав Новинар, що українським пенсіонерам пообіцяли підвищити виплати на 83%, проте додадуть лише 159 гривень.