Мобільні оператори підняли вартість на всіх тарифних планах

У новому році тарифи всіх найбільших мобільних операторів України знову зросли. Мова зараз йде про таких операторів як, Київстар, Vodafone і lifecell. Відзначається, що мобільний зв'язок дорожчати почав ще в минулому році, а зараз триває оновлення тарифних планів, тобто, у вартості ростуть вони всі, пише інформаційний портал Стіна.

Отже, дорожчають у всіх мобільних операторів в цьому році не тільки дзвінки, а й Інтернет. Наприклад, "Київстар" змінив свої умови в тарифному плані "Смарт", тому його вартість на сьогодні зросла на 50 гривень. Однак, щоб це подорожчання не сильно бентежило українців, оператори додають в тарифи додаткові хвилини. "Київстар" же в даному тарифному плані додав 80 хвилин на інші оператори України, а ще закордон.

Отже, що стосується користувачів, які підключені до бізнес-сервісів, даного мобільного оператора, то платити їм доведеться за 1 хвилину на 10% більше. А ось що стосується смс-повідомлень, то за розсилку "Комерційним контакт-центром" платити абонентам доведеться по 55 копійок за одне таке повідомлення.

Популярні статті зараз

Великий гріх: Водохресний святвечір 2022, що категорично не можна робити

Штраф 1700 грн через погоду: кого та за що покарають

Готуйте лижі та лопати: частину України засипле снігом, синоптики назвали області

3000 мінімальна пенсія: Кабмін визначив, хто отримає такі виплати

Все новости

Також подорожчав зв'язок і в мобільного оператора Vodafone. Наприклад, підключитися до тарифного плану "Vodafone 4G Smart XS" вже можна не за 45 гривень на місяць, як це було раніше, а за 55 грн. Відзначається, що в середньому всі тарифи даного мобільного оператора в місяць виросли десь на 20 гривень.

Отже, що стосується lifecell, то мобільний оператор не став придумувати щось нове і теж вирішив економити на абонентах. Якщо точніше, то в тарифному додатку "Українці-Разом" припиняється акція, у зв'язку з чим, недійсною стане і знижка в 10. Також lifecell перестав нараховувати хвилину вихідного дзвінка за кожні 3 хвилини вхідних дзвінків з міжнародних номерів, що раніше можливо було в "міжнародному спілкуванні".

Нещодавно інформаційний портал "Новинар" розповідав, що українцям перерахували нововведення які очікують їх з приходом нового 2022 року, до чого готуватися громадянам.

Також "Новинар" повідомляв, що міністр соціальної політики Марина Лазебна розповіла українцям, чи вплине накопичувальна пенсія на розмір основної.

Ще "Новинар" писав, що українським пенсіонерам пообіцяли підвищити виплати на 83%, проте додадуть лише 159 гривень.