Українцям розповіли, кого у 2022 році торкнеться підвищення пенсійних виплат

Марина Лазебна, яка є Міністром соціальної політики України повідомила про те, що вчасно розгляду проєкту держбюджету на 2022 рік, уряд пріоритетним визначив підвищення пенсій українцям похилого віку, а також цього року сюди включено тих громадян, вік яких від 70 до 75 років. Ініційована програма збільшення пенсійних виплат даним категоріям, Президентом Володимиром Зеленським, йдеться на порталі Уряду.

Отже, ця постанова, яка була прийнята урядом, передбачає вже з жовтня поточного року для українців віком від 70 до 75 років, а таких близько 1,7 мільйона, щомісячні доплати до пенсій у розмірі 300 гривень.

А ось що стосується громадян, яким більше 70 років і у яких є достатня кількість страхового стажу, а саме - для чоловіків 35 років, а для жінок 30 років, розмір мінімальних пенсійних виплат вже з жовтня поточного року складе 3 000 гривень.

А ось що стосується тих громадян, у яких немає такої кількості страхового стажу, то розмір їх мінімальних пенсійних виплат складе не менше ніж 2 500 гривень на місяць, однак, це якщо в даному випадку є стаж від 25 років у чоловіків і 20 у жінок.

Зазначається, що згідно з даною постановою, отримують до пенсійних виплат Додаткові доплати понад 4 мільйони українців, яким більше 70 років. Наприклад, з 2020 року отримують доплати до пенсії в розмірі 500 гривень громадяни старше 80 років, а таких близько 1,4 мільйона, далі з жовтня минулого року доплати в розмірі 400 гривень отримують українці, яким від 70 до 80 років, а таких в країні близько 1 мільйона.

Популярні статті зараз

В Україні подорожчала доставка газу: хто може не платити за новими тарифами

Перерахунок пенсій "заднім" числом: названо категорії кого торкнеться

Натягнула труси вище пупка: Настя Каменських в прозорій сукні сіточці змусила Потапа потіти

Подвійний стаж до пенсії: названі щасливчики, яким стаж збільшать у два рази

Все новости

Також, як писали вже раніше, що жінкам в поточному році, які вийшли на заслужений відпочинок в 60-річному віці та мають необхідний страховий стаж, буде встановлено підвищення до пенсійних виплат на 9%.

Нещодавно інформаційний портал "Новинар" розповідав, що українцям перерахували нововведення які очікують їх з приходом нового 2022 року, до чого готуватися громадянам.

Також "Новинар" повідомляв, що міністр соціальної політики Марина Лазебна розповіла українцям, чи вплине накопичувальна пенсія на розмір основної.

Ще "Новинар" писав, що українським пенсіонерам пообіцяли підвищити виплати на 83%, проте додадуть лише 159 гривень.