Фахівці розповіли, якими будуть ціни на автомобільне паливо з приходом 2022 року

У минулому, 2021 році в нашій країні для стабілізації цін ввели державне регулювання вартості автомобільного палива - бензину і дизельного палива. Однак навіть такі методи не допомогли стримати ціни, адже протягом усього року ціни стрімко зростали. І ось українцям розповіли, що буде з вартістю автомобільного палива з приходом нового, 2022 року. Інформацією ділиться Новинар.

Фахівець компанії "Нафторинок" висловив свою думку і повідомив, що в січні 2022 року ціни на автомобільне паливо на українських автозаправних станціях після невеликого зниження, яке зазначалося в кінці минулого року, знову підуть вгору. На подорожчання вплине кілька причин.

Перша з них полягає в зростанні цін на нафту, а друга в подальшому поступовому ослабленні курсу української валюти. Згідно з прогнозами експерта в першій половині січня за один літр бензину водіям доведеться віддати на 50 копійок більше. Таким чином літр бензину обійдеться в 31 гривню.

Що ж стосується автомобільного газу, то фахівці не впевнені, що ціна на нього взимку буде рости або ж подорожчання буде вельми несуттєвим. На це вплинуть дві причини.

Перша полягає в стабільній ситуації на ринку Польщі, а друга — в сезонному факторі. Найчастіше взимку скорочується споживання автомобільного газу, що своєю чергою стабілізує ціну.

Популярні статті зараз

Мінімальна пенсія 7800 грн: названі категорії, які отримають підвищені виплати з січня 2022

Доведеться платити, навіть коли не користувалися: українцям назвали тарифи на газ від яких не можна відмовитися

Кому 23 000, а кому всього 406 грн: в Україні підняв пенсії, кому пощастило на кругленькі суми

Майже оголена: холостячка Злата Огневич без білизни показала гарячі фото

Все новости

Інші фахівці відзначають, що в Україні подорожчання автогазу відзначається переважно навесні та цього варто очікувати в недалекому майбутньому. Але не виключена можливість, що ціна на газ зросте вже цієї зими.

Причина полягає в тому, що деякі підприємства переключилися на роботу з природного газу на пропан-бутан, вартість якого нижче і це може вплинути на зростання цін на даний вид палива.

Експерти повідомили, що минулого року попит на бензин зріс на 12%, а от попит на автомобільний газ, навпаки, знизився на 2%. Причиною послужило подорожчання даного виду палива.

Нещодавно розповідав Новинар, що з 1 січня для ФОПів будуть встановлені правила.

Також повідомляв Новинар, що українським водіям загрожують нові штрафи, за що покарають.

Ще писав Новинар, за що водіям доведеться заплатити 680 гривень штрафу.