Українцям розповіли, яким категоріям громадян вже в січні підвищать пенсійні виплати

У 2022 році в Україні державою заплановано багато підвищень пенсійних виплат, перші потрапляють на січень. Тому вже з цього місяця отримають підвищені виплати дві категорії громадян, йдеться на сайті Пенсійного фонду України в соціально мережі Facebook.

Отже, в першу чергу в січні перерахують пенсійні виплати тим українців, які отримали інвалідність через аварію на Чорнобильській АЕС. Виходячи з даної інформації, розмір їх пенсії у 2022 році становитиме:

  • Для громадян, які мають першу групу інвалідності від 14 600 гривень на місяць.
  • Українцям з другою групою інвалідності підвищать пенсійні виплати до 9 500 гривень на місяць.
  • А ось громадянам України, які мають третю групу інвалідності, розмір пенсійних виплат піднімуть до 7 000 гривень на місяць.

Ще, в січні цього року, вводиться мінімальна пенсійна виплата, розмір якої становить від 7 800 гривень, але не менше, тим непрацездатним громадянам, які є батьками або дружинами, а також чоловіками загиблих в зоні АТО/ООС Захисників України.

Популярні статті зараз

"Ну все, тепер мій хлопець з кільцем поїде до вас": Леся Нікітюк обтягнулася тоненьким купальником і показала величезну приманку для хлопців

Доведеться платити, навіть коли не користувалися: українцям назвали тарифи на газ від яких не можна відмовитися

Навіть одягнутися забула: Настя Каменських показала наскільки її замучив Потап

Надбавка на дітей пенсіонерам: кому можуть нарахувати додатковий стаж

Все новости

Також в січні цього року піднімуть пенсійні виплати на 9% жінкам, які народилися в 1962 році.

Нещодавно інформаційний портал "Новинар" розповідав, що українцям перерахували нововведення які очікують їх з приходом нового 2022 року, до чого готуватися громадянам.

Також "Новинар" повідомляв, що міністр соціальної політики Марина Лазебна розповіла українцям, чи вплине накопичувальна пенсія на розмір основної.

Ще "Новинар" писав, що українським пенсіонерам пообіцяли підвищити виплати на 83%, проте додадуть лише 159 гривень.