Яким категоріям громадян вже в січні підвищать пенсійні виплати

Як ми вже писали раніше, що в січні українців чекає багато підвищень і перерахунків пенсійних виплат. Першими цього року отримають підвищені пенсії дві категорії громадян, а саме ліквідатори катастрофи на ЧАЕС, а також непрацездатні родичі загиблих в зоні АТО/ООС Захисників України, пише в соціальній мережі Facebook "Пенсійний кур'єр".

Отже, наприклад, українці, які були ліквідаторами на Чорнобильській АЕС, отримають вже цього року надбавку до пенсійних виплат у розмірі 2 900 гривень. А ось мінімальний розмір пенсійних виплат по втраті годувальника складе у 2022 році в січні вже 7 800 гривень. Для 3,3 тисячі осіб середній розмір підвищення виплат склав близько 1,89 тисячі гривень.

Підвищені пенсійні виплати з них отримають:

  • Близько 115 осіб до 1 000 гривень.
  • Близько 3 246 осіб понад 1 000 гривень.

Підвищені пенсійні виплати отримали 21 204 чорнобильці. Відзначається, що близько 2 903,21 гривні становить середній розмір надбавки, а підвищені пенсійні виплати з них:

  • Для 2 246 осіб на суму до 1 000 гривень.
  • Для 18 958 осіб на суму понад 1 000 гривень.

Відзначається, що дані підвищення виплат в січні, стосуються лише перерахованих вище категорій громадян, інші отримають свої надбавки в зазначені для них терміни. Однак, що стосується мінімальної виплати, то її цього року збільшать лише на 159 гривень. А ось для тих громадян, які виконали вимоги за стажем і досягли 65-річного віку, підвищать пенсії лише на 80 гривень.

Популярні статті зараз

Вже торкнулося мільйонів: фахівці назвали дату нової хвилі епідемії коронавірусу в Україні

Девальвація гривні все ближче: курс долара з кожним днем йде вгору, прогноз експертів

Третина до зарплати: підвищення виплат вчителям, кому розраховувати на добавку

Ледь не проткнула тоненьку маєчку: холостячка Злата Огневич стрибала як кізка по горах Танзанії

Все новости

Нещодавно інформаційний портал "Новинар" розповідав, що українцям перерахували нововведення які очікують їх з приходом нового 2022 року, до чого готуватися громадянам.

Також "Новинар" повідомляв, що міністр соціальної політики Марина Лазебна розповіла українцям, чи вплине накопичувальна пенсія на розмір основної.

Ще "Новинар" писав, що українським пенсіонерам пообіцяли підвищити виплати на 83%, проте додадуть лише 159 гривень.