Українцям почнуть видавати новий сертифікат про вакцинацію після бустерної дози препарату

До кінця поточного року всі вакциновані українці зможуть отримати новий вид covid-сертифіката. Про це йдеться на офіційній сторінці МОЗ у соціальній мережі Facebook.

Отримати новий вид документа в мобільному додатку "Дія" зможуть ті громадяни нашої держави, хто отримав бустерну дозу вакцини від коронавірусу. У Міністерстві охорони здоров'я розповіли, що для того, щоб отримати сертифікат, потрібно сформувати запит в додатку. Це необхідно зробити в кінці поточного місяця, після отримання бустерної дози вакцини від коронавірусу.

Варто відзначити, що порядок отримання нового документа нічим не відрізняється від отримання інших сертифікатів, які генеруються після отримання двох доз вакцини або одужанні від вірусу. Термін дії нового виду документа обмежується 270 днями.

У прес-службі відомства підкреслили, що всі українці, які були щеплені бустерною дозою вакцини, зможуть отримати свідоцтво про вакцинацію міжнародного зразка. Термін його дії також 270 днів і для його отримання слід звернутися до сімейного лікаря. До кінця року всі громадяни нашої країни після отримання бустерної дози вакцини зможуть користуватися "зеленим" сертифікатом про проходження повного курсу вакцинації.

Популярні статті зараз

Снігу намете по коліна: морози змінять люті хуртовини, прогноз погоди на 15 Січня

Зарплата 135 000 грн: за що в Україні платять такі гроші

Навіть одягнутися забула: Настя Каменських показала наскільки її замучив Потап

Нові гроші в Україні: чим замінюють паперові гривні

Все новости

Нещодавно інформаційний портал "Новинар" розповідав, що українцям перерахували нововведення які очікують їх з приходом нового 2022 року, до чого готуватися громадянам.

Також "Новинар" повідомляв, що міністр соціальної політики Марина Лазебна розповіла українцям, чи вплине накопичувальна пенсія на розмір основної.

Ще "Новинар" писав, що українським пенсіонерам пообіцяли підвищити виплати на 83%, проте додадуть лише 159 гривень.