Українцям розповіли про нові гроші

Зберігати свої заощадження багато українців воліють не в доларах і євро, а в цифрових грошах. Більш того, саме Україна, за відсотком населення, яке володіє електронним гаманцем криптовалют, опинилася на першому місці. Відзначається, що такі гроші, для цих громадян, які зберігають їх у віртуальних гаманцях, є зовсім не розвагою, а швидше за все засобом зберігання заощаджень, пише інформаційний портал "Главком".

Отже, оприлюднила таку цікаву і несподівану інформацію Компанія Triple A. А що ще цікаво, так це те, що такі гаманці з віртуальними грошима є у 5,5 мільйонів громадян України. Якщо брати у відсотках, то від населення нашої країни це приблизно становить близько 12,7%. Тому, якщо так припустити, то виходить, що кожен 8-й українець є власником гаманця з криптовалютою.

Безумовно, що стосується дослідження, то там мова йде про всі такі гаманці з цифровою валютою. Більш того, найчастіше, зберігають свої заощадження люди не в одному такому гаманці, а в декількох. Тому, виходить, що в Україні, безумовно, власників вкладів в криптовалюту менше, хоча це нічого і не змінює, оскільки вівся підрахунок для всіх однаково. Виходячи з цього, значить, що в нашій країні, на душу населення все одно найбільша кількість таких гаманців з цифровими грошима. Тому, відповідно, свої вклади в нових віртуальних грошах тримає найбільший відсоток населення.

Крім того, розцінювати цей факт можна двояко. Адже якщо дивитися так, то виходить, що з одного боку співгромадяни наші опанували широко сучасні технології, а ось з іншого – таке надмірне захоплення цифровими грошима, говорить про те, що в країні немає надійних для інвестиції інструментів заощадження. Саме тому багато людей і змушені свої кровні вкладати в нові цифрові гроші.

Отже, лідирує за кількістю електронних гаманців з такими грошима Індія. Оскільки її жителів більше 100 мільйонів цих гаманців. А ось на другому місці опинилися США, оскільки там 27 мільйонів цифрових гаманців. Третє ж місце займає Нігерія, оскільки там 13 мільйонів даних гаманців.

Популярні статті зараз

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в прозорих колготах і крихітному декольте вигнула спинку в ліжку

Дала волю почуттям: Тіна Кароль зняла гаряче відео з красенем-чоловіком - це не Дан Балан

Надбавка на дітей пенсіонерам: кому можуть нарахувати додатковий стаж

Майже оголена: холостячка Злата Огневич без білизни показала гарячі фото

Все новости

Нещодавно інформаційний портал "Новинар" розповідав, що українцям перерахували нововведення які очікують їх з приходом нового 2022 року, до чого готуватися громадянам.

Також "Новинар" повідомляв, що міністр соціальної політики Марина Лазебна розповіла українцям, чи вплине накопичувальна пенсія на розмір основної.

Ще "Новинар" писав, що українським пенсіонерам пообіцяли підвищити виплати на 83%, проте додадуть лише 159 гривень.