Яким буде тариф на блакитне паливо, українців масово переведуть без попиту і ціни будуть безконтрольними

Після того як в Україні закінчиться опалювальний сезон, з першого квітня 2022 року Кабінет Міністрів перестане контролювати ціни на блакитне паливо. Крім того, всіх простих споживачів переведуть на річний договір, а тариф на газ і гарячу воду дозволять підняти. Інформацією ділиться Обозреватель.

З приходом нового, 2022 року українці зіткнуться з безліччю нововведень і новими цінами не тільки на продукти харчування, а й на комунальні послуги. З першого квітня, коли опалювальний сезон прийде до свого завершення, компанії, які постачають громадянам гарячу воду і тепло, зможуть підняти тарифи.

За зростанням цін стежитиме місцева влада. Якщо тарифи не підвищуватимуть, то їм доведеться знайти кошти в бюджеті, щоб підтримувати роботу підприємств.

Ще одні нововведення торкнуться всіх постачальників блакитного палива, які повинні будуть розробити річні тарифи. Крім того, всіх українців переведуть на річний тариф в автоматичному режимі.

Згідно з інформацією "Нафтогаз" у серпні 2020 року пропонував своїм споживачам річний тариф 4,73 гривні за кубометр, а місячна вартість становила 3,24 гривні. Принцип полягає в тому, що в літній період вартість блакитного палива коштує дорожче, а взимку ціна фіксована. При цьому платити за річний тариф потрібно рівними частинами та протягом 12 місяців.

Популярні статті зараз

"Ну все, тепер мій хлопець з кільцем поїде до вас": Леся Нікітюк обтягнулася тоненьким купальником і показала величезну приманку для хлопців

Доведеться платити, навіть коли не користувалися: українцям назвали тарифи на газ від яких не можна відмовитися

"Настя, закінчуй": дружину Потапа Каменських розкритикували за занадто відвертий купальник, "Навіщо ти труси одягаєш, незрозуміло"

Навіть одягнутися забула: Настя Каменських показала наскільки її замучив Потап

Все новости

На цей час майже 90% всіх споживачів користуються послугами газзбутів, яких у січні звинувачували у завищенні цін на газ до 10 гривень.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що експерти повідомили, що буде з цінами на автомобільне паливо з приходом 2022 року і до чого готуватися водіям.

Також повідомляв Новинар, що українцям розповіли, що буде з цінами на житлово-комунальні послуги з приходом нового, 2022 року.

Ще писав Новинар, що великі мобільні оператори підняли тарифи для своїх клієнтів.