З першого січня в Україні змінилася вартість первинної реєстрації транспортних засобів

З першого січня, у зв'язку з підвищенням прожиткового мінімуму, виросли обсяги податку на обов'язкове державне пенсійне страхування при первинній реєстрації легкового автомобіля. Інформація була розміщена на офіційному сайті МВС у соціальній мережі Facebook.

Ще в грудні в Україні зріс розмір прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати. В результаті даних підвищень, трохи зросли пенсійні виплати і як стало відомо, з першого січня збільшився й обсяг збору на обов'язкове державне пенсійне страхування під час першої реєстрації легкового автомобіля.

Зазначається, що прожитковий мінімум для працездатних громадян збільшився лише на 88 гривень і на сьогодні становить 2 481 гривень. У Міністерстві внутрішніх справ пояснили, що якщо вартість транспортного засобу не перевищує 165 розмірів прожиткового мінімуму, тобто 409 365 гривень, то збір становить 3%.

Якщо ж ціна на автомобіль знаходиться в межах від 165 до 290 розмірів прожиткового мінімуму, тобто від 409 365 до 719 490 гривень, то збір в такому випадку становить близько 4%.

У тому випадку, якщо ціна на транспортний засіб перевищує 719 490 гривень, або ж 290 розмірів прожиткового мінімуму, то доведеться заплатити збір у розмірі 5%. Варто зазначити, що сума вказана без урахування ПДВ.

Популярні статті зараз

Штраф 1700 грн через погоду: кого та за що покарають

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в прозорих колготах і крихітному декольте вигнула спинку в ліжку

Зарплата 135 000 грн: за що в Україні платять такі гроші

Пенсіонерам додали 2000 грн до пенсії, але не всім, названі категорії щасливчиків

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що з приходом нового, 2022 року українці зіткнутися з масою нововведень, в тому числі українським водіям загрожують нові штрафи, за що каратимуть.

Також повідомляв Новинар, що експерти розповіли, якими будуть ціни на автомобільне паливо з приходом 2022 року, до чого готуватися громадянам.

Ще писав Новинар, що в Україні почали штрафувати за ввезені автомобілі, які вчасно не пройшли реєстрацію.