Українцям розповіли, як з дому перевірити борги по комуналці

В Україні зростають ціни на житлово-комунальні послуги, і не всі громадяни мають можливість оплатити вчасно платіжки. Тоді у них з'являється заборгованість, що може призвести до відмови в субсидії. Фахівці повідомили, що якщо у людини є заборгованість по оплаті ЖКП більш ніж за три місяці, вона все одно може розраховувати на субсидію. Але для цього буде потрібно оскаржити заборгованість в суді. Інформацією ділиться Апостроф.

Українцям розповіли, як можна перевірити наявність заборгованості не виходячи з дому. Для цього потрібно увійти в Єдиний реєстр боржників і ввести свої дані. Далі натиснути кнопку "Пошук" і внизу подивитися результат.

Якщо ж українець опинився в списку боржників, то існує три варіанти, як отримати допомогу від держави. Перший з них полягає в тому, що потрібно сплатити податок і тоді звернутися за субсидією.

У тому випадку, якщо немає коштів на сплату боргу відразу, можна укласти договір з постачальником послуг про реструктуризацію і надати документ при зверненні за допомогою від держави. Якщо даний договір є в наявності, то українці можуть розраховувати на призначення субсидії.

І ще один варіант, як отримати субсидію. Іноді трапляється так, що громадянин впевнений, що заборгованість виникла неправомірно. Таким чином він може звернутися до суду з відповідним позовом. Під час звернення за соціальною допомогою українець має надати копію ухвали про відкриття провадження у справі та субсидію призначать.

Популярні статті зараз

Третина до зарплати: підвищення виплат вчителям, кому розраховувати на добавку

Готуйте лижі та лопати: частину України засипле снігом, синоптики назвали області

Снігу намете по коліна: морози змінять люті хуртовини, прогноз погоди на 15 Січня

Пенсіонерам додали 2000 грн до пенсії, але не всім, названі категорії щасливчиків

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українцям повідомили як їх каратимуть за борги з житлово-комунальних послуг.

Також повідомляв Новинар, що суму в платіжках можна скоротити в два рази, скільки можна заощадити якщо утеплити будинок і скільки тоді доведеться платити.

Ще писав Новинар, що українцям розповіли про нововведення, які їх очікують з приходом 2022 року.