Експерти попередили про можливу нестачу автомобільного газу в Україні

Не виключено, що в нашій країні може статися нестача автомобільного газу, що своєю чергою призводити до підвищення його вартості. Дана ситуація може трапитися, якщо Казахстан припинить постачання скрапленого газу, адже в країні проходять масові протести. Інформацією ділиться Новинар.

Згідно з інформацією, в минулому 2021 році частина казахстанського газу з усього газу в нашій країні, становила близько 27%, а ось до кінця 2021 року вона зросла так 33%. Дивлячись на цифри можна з упевненістю сказати, що газ з Казахстану дуже важливий для України.

Виходячи зі слів експерта, Казахстанський скраплений газ в нашій країні був альтернативою блакитному паливу поставляється з Росії та Білорусі. Якщо поставки припиняться, а це може статися через протести в країні, то нашій країні доведеться шукати джерела постачання, які обійдуться набагато дорожче.

Фахівець упевнений, що навіть якщо Казахстан знизить поставки скрапленого газу, це може привести до підвищення вартості даного виду автомобільного палива. Відзначається, що ціна на АЗС не підвищиться більш ніж на 1 гривню за літр, та й бензин в країні ніхто не відміняв. В іншому випадку водії завжди зможуть "поїздити" на бензині.

Варто нагадати що ще в травні минулого року в Україні ввели державне регулювання вартості бензину і дизельного палива. Дані заходи не торкнулися автомобільного газу.

Популярні статті зараз

Додадуть грошей за кожні 6 місяців роботи: як і на скільки Пенсійний фонд підвищуватиме пенсії українцям

Морози почнуть відступати: Синоптики розповіли, якою буде погода в Україні 20 січня

Мінімальна пенсія 7800 грн: названі категорії, які отримають підвищені виплати з січня 2022

Натягнула труси вище пупка: Настя Каменських в прозорій сукні сіточці змусила Потапа потіти

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в нашій країні почали штрафувати за ввезені автомобілі, які вчасно не пройшли реєстрацію.

Також повідомляв Новинар, що фахівці розповіли якими будуть ціни на автомобільне паливо з приходом 2022 року, до чого готуватися водіям.

Ще писав Новинар, що українським водіям загрожують нові штрафи, стало відомо за що каратимуть і на яку суму.